Jak to funguje


Cashback v překladu znamená "peníze zpět". V praxi to funguje tak, že za každý nákup přesměrovaný přes Tipbox.cz získáte část peněz z utracené částky v obchodě, zpět na Váš účet Tipboxu.
 • Zdarma se zaregistruj

  Založ si nový účet abychom věděli, kam máme připisovat získané odměny z nakupování. Registrace je opravdu snadná a získáš 55 Kč.
 • Vyhledej si obchod

  Na Tipbox.cz si vyhledej obchod, u kterého chceš nakupovat. Ať už vyhledáváním konkrétního obchodu, nebo ze seznamu kategorií.
 • Nakupujte jako obvykle

  V detailu obchodu klikni na tlačítko "Přejít do obchodu" a po přesměrování proveď nákup, jako obvykle. Nákup prosím neodkládej, aby nedošlo ke ztrátě spojení mezi Tipbox.cz a obchodem, který je důležitý pro získání odměny.
 • Získání odměny z nákupu

  Po dokončení nákupu Vám bude do 48hod připsána odměna u Vámi zvoleného obchodníka. Prvně uvidíte svou odměnu ve stavu "Čeká na schválení" v tento moment čekáme na potvrzení nákupu od obchodníka, která trvá obvykle 3-60 dní. Po schválení nákupu uvidíte svou odměnu ve stavu "Schváleno".
 • Vyplať si odměnu na bankovní účet

  Jakmile bude odměna ve stavu "Schváleno" nic nebrání tomu vyplatit si libovolnou částku na bankovní účet. Odměny můžeš neomezeně navyšovat doporučením přátel, kde za každé doporučení získáš 150 Kč. Odměny vyplácíme během 3-5 pracovních dní.

Často kladené dotazy

 • Proč je nutná registrace?

  Díky registraci a následnému přihlášení na svůj účet, nám umožní přiřazovat jednotlivé odměny z nákupu na Váš uživatelský účet.

 • Je registrace a používání webu Tipbox.cz zdarma?

  Ano. Celá služba Tipbox.cz je naprosto zdarma a jen my platíme Vám.

 • Nepodařilo se Vám u nás najít svůj oblíbený obchod?

  Napište nám a my daný obchod obratem kontaktujeme a pokusíme se navázat spolupráci. Váše doporučení nového obchodu nám prosím zasílejte pomocí formuláře.

 • Může ovlivňovat připsání cashbacku způsob platby nebo dopravy?

  Ne, během nakupování můžete vybrat jakýkoli způsob platby i dopravy, cashback se Vám vždy připíše, pokud nákup byl proveden správně přes proklik "Přejít do obchodu"

 • Uvidí Tipbox.cz co si v obchodě objednávám?

  Ne, Tipbox.cz dbá na soukromí každého uživatele a proto si nárokujeme od obchodu pouze celkovou výši objednávky, z které Vám následně připíšeme zaslouženou odměnu.

 • Kde uvidím stav své odměny po zakoupení?

  Odměny jsou připisovány do Vašeho uživatelského účtu do 48 hodin, od provedení objednávky. Odměnu najdete po přihlášení v políčku "Moje konverze".

 • Nepřipsala se Vám odměna do 48hod?

  Nakoupili jste a stav vašeho účtu na Tipboxu je i po 48 hod beze změny? Kontaktujte nás prosím pomocí formuláře "Napište nám".

 • Jak dlouho trvá potvrzení odměny ze stavu "Čeká na schválení" na "Schváleno"?

  Ačkoliv se snažíme schvalovat odměny co možná nejrychleji, musíme čekat na schválení odměny od obchodníka, kterému to z pravidla trvá od 3 do 60 dnů. I přesto, že se snažíme, bohužel tuto dobu nemůžeme nijak ovlivnit.

 • Proč mi byla připsaná odměna zamítnuta?

  1. Pokud jste část objednávky po zakoupení vrátili, může obchodník celou odměnu za nákup zamítnout.
  2. Storno objednávky u obchodníka.
  3. Vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě bez udání důvodu.
  4. Porušení obchodních podmínek.
 • Mám právo získat cashback z každé objednávky přes Tipbox.cz?

  Ano. Množství nákupů přes Tipbox.cz není nijak limitován a můžete získat odměnu z každého nákupu. Jen zcela vyjímečně se může stát, že obchod na jednotlivý produkt neposkytuje cashback.

 • Je připisování odměn opravdu spolehlivé?

  Ano. Úspěšnost připisování nových odměn z Vašich nákupů je téměř 100%. Ovšem, je potřeba dodržovat určitá pravidla: vždy uskutečnit přesměrování kliknutím na "Přejít do obchodu" (další/nový obchod, nový proklik), nepoužívat blokátory obsahu hlavně AdBlock (stačí vypnout v danou chvíli) a dovolit prohlížeči ukládat cookies. V případě problému nás prosím kontaktujte pomocí formuláře "Napiště nám"

 • Jaká je minimální částka k výplatě?

  Veškeré schválené odměny z nákupu nebo referenčního programu si můžete nechávat vyplácet od 1 Kč.

 • Kde si mohu zažádat o vyplacení odměny?

  O vyplacení odměny si můžete zažádat ve svém uživatelském účtu - kliknutím na své jméno nahoře v pravo. Číslo svého bankovního účtu vložte prosím v sekci "Moje údaje".

 • Jak dlouho budu čekat na připsání odměny na bankovní účet?

  Čas jsou peníze a proto se snažíme odesílat peníze, co možná nejrychleji. Zpravidla můžete získanou odměnu vidět na svém bankovním účtě do 3-5 pracovních dnů. V případě, že od žádosti o výplatu uběhlo více jak 5 pracovních dnů a stále nevidíte nic připsaného, prosím kontaktujte nás prostřednictví formuláře "Napište nám".

 • Cashbacky a daně?

  Fyzická osoba:
  nákup na fyzickou osobu v obchodě zaevidujte jako běžný náklad. Cashback za vrácení soukromých nákupů fyzických osob, se nedaní. Vyplácení cashbacků se počítá jako příležitostní příjem, pokud tento příjem nepřesáhne částkou 30 000 Kč/rok.

  Právnická osoba:
  firma, která si nechá vyplatit cashback z Tipboxu na svůj účet, musí tyto odměny danit jako svůj výnos.