Blog

 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.

 30.05.2018
Je na čase zútulnit Váš domov? Vsaďte na nás

Připadá vám, že je interiér vašeho domu nebo bytu příliš nudný, nebo výrazně sterilní? Je nejvyšší čas ho zútulnit a vdechnout mu zcela nový styl. Jak na to? Kladem je, že vše potřebné dnes můžete snadno nakoupit na internetu. Hlavní tipy získáte samozřejmě od nás.

 28.05.2018
Jak vybrat ten nejlepší kávovar?

Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje na světě. Je jenom málo lidí, kteří by dokázali odolat šálku čerstvé kávy. Jste na tom stejně? Ne vždy musíte do kavárny. Dokonalou kávu si lze připravit i doma. Stačí mít kvalitní kávovar.

 26.05.2018
Jak reklamovat odměnu na Tipbox.cz?

Náš cashback portál je unikátní tím, že připisování odměny je realizováno vždy zcela automaticky. Proto se jenom málokdy vyskytne problém. Pokud už k němu dojde, budou se vám hodit naše rady, jak reklamovat odměnu na Tipbox.cz.

 24.05.2018
Pracujete v kanceláři? Víme, co potřebujete!

Máte vysněné zaměstnání, se kterým souvisí práce v kanceláři? Pokud si ji můžete sami vybavit, je dobré vědět, co by v ní nemělo chybět. Podívejte se s námi na několik tipů, které budete stoprocentně potřebovat i vy.

 22.05.2018
To nejlepší nářadí pro Vaší zahradu

Je jedno, zda máte zahradu u svého rodinného domu, nebo ji máte v zahrádkářské kolonii. Jistě ji nevyužíváte jenom k odpočinku, ale také k práci a k pěstování různých plodin. Z toho plyne, že se neobejdete ani bez vhodného nářadí. Jaké by nemělo chybět?

 20.05.2018
Jak se zbavit ekzému?

Ekzém není nic příjemného. Konkrétní důvody jeho vzniku mohou být různé. Jde velmi často o různé alergické reakce, o kontakt se nežádoucí látkou, o špatnou hygienu, nebo o řadu dalších důvodů. Pokud se ekzém objeví i vám, je vhodné vědět, jak problém vyřešit.

 18.05.2018
Podzim klepe na dveře - Tipy co vybrat

Podzim je tady. A s tím pochopitelně souvisí nutnost změny oblékání. Je třeba se přizpůsobit tomu, že teploty budou postupně klesat a vítr či déšť se budou objevovat stále častěji. Pokud vám v šatníku vhodné oblečení chybí, nezoufejte. Zde jsou tipy, co vybrat. I při jejich nákupu samozřejmě lze využít cashback a tak zajímavě ušetřit.

 16.05.2018
Ty nejlepší tipy na romantické pobyty pro dva

Zamilované páry hledají mnoho možností, jak si užít jeden druhého. Jednou z osvědčených cest jsou i romantické pobyty pro dva. Kdo hledí i na cenu, toho zaujme, že díky našemu cashbacku lze ušetřit nemalé peníze. A jaké pobyty vybrat? Toto je přehled nejlepších tipů.


Jak nakupovat s TIPBOX.cz?
Vyhledejte e-shop

Vyberte si z velkého množství e-shopů, které nabízejí různé slevy a výhody při nákupu.

Nakupte v e-shopu

Dokončete objednávku, vyplňte formulář či použijte slevový kód.

Vrátíme Vám peníze

Jakmile dostaneme potvrzení z e-shopu, ihned Vám připisujeme peníze zpět na Váš účet.