Blog

 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?

 22.03.2020
Naučte se vydělávat nakupováním v e-shopech

Patří nakupování všeho možného mezi vaše oblíbené činnosti? Rádi pokukujte po exkluzivních kouscích ve výprodejích, akcích a slevách a málokdy jim odoláte? Podléháte zejména lákavým nabídkám e-shopů? Víte, že si můžete nakupováním na internetu vydělat získáním určité částky za zaplacení zboží zpět? Stačí nakupovat v oblíbených obchodech přes cashback portál.

 22.03.2020
Cestovat levněji vám umožní i slevové kupony

Někomu se může zdát cestování nákladná záležitost, ale pokud víte, kde a jak nakupovat, opak je pravdou. Cestování levně vám umožní i slevové kupony.

 21.03.2020
Popularita cashback portálů roste, proč se vyplatí je používat?

O cashbacku jste již slyšeli, ale strach z neznámého vás přesvědčil, že to není dobrý nápad? Dozvíte-li se však o cashback portálech více, zjistíte, že se nejedná o žádný trik, ale o možnost výhodného nakupování, které skvěle funguje. Prozradíme vám, proč se jejich používání tolik vyplatí?

 21.03.2020
Vydělat si můžete i nakupováním v eshopu

Díky existenci tzv. cashback portálů si můžete doslova vydělat i při nakupování. Cashback portál vám totiž nabízí šanci dostat část svým peněz z nákupu zpět. Ušetříte tím nemalé částky a těšit se můžete ze stejně kvalitního zboží.

 20.03.2020
Dokonce i luxusní zboží lze nakoupit se slevou

Rádi nakupujete ve slevách? Najdete věci, které se vám líbí, které jste si chtěli koupit za plnou cenu, ale rozhodli jste se vyčkat a vyplatilo se! Ne vždycky to takto funguje, můžete na slevy čekat a poté je propásnete nebo nebude vaše velikost, barva, kterou jste chtěli a podobně. Není lepší šetřit neustále? Nečekat, až bude sleva v kamenném obchodě nebo na e-shopu? Pro tyto případy jsou k dispozici stále víc se rozvíjející cashbackové stránky, které mohou ušetřit.

 20.03.2020
Slevy na oblečení – online jsou dostupnější!

Vše, co má na sobě cedulku s nápisem sleva nebo akce přitahuje spousty lidí. Ona vidina toho, že ušetříte, získáte slevu nebo z původní ceny, kterou jste se chystali zaplatit, získáte pár korun k dobru, se líbí snad všem. Komu by se nelíbilo, kdyby ušetřil? Peníze navíc se hodí vždycky, takže proč ne? A někdy to jsou úspory v řádek desítek korun, jindy stovek korun, a pokud se to opravdu povede, můžete uspořit i tisíce. Kdo by tohle nechtěl absolvovat?

 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?


Jak nakupovat s TIPBOX.cz?
Vyhledejte e-shop

Vyberte si z velkého množství e-shopů, které nabízejí různé slevy a výhody při nákupu.

Nakupte v e-shopu

Dokončete objednávku, vyplňte formulář či použijte slevový kód.

Vrátíme Vám peníze

Jakmile dostaneme potvrzení z e-shopu, ihned Vám připisujeme peníze zpět na Váš účet.