Vitaepro.cz

Získejte zpět až 224 Kč

VitaePro® je jedinečný doplněk stravy pro komplexní podporu pohybového aparátu.Podporuje pohodlí vašich kloubů, přispívá k přirozené činnosti svalů a podporuje normální činnost srdce.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Vitaepro.cz

Cashback
224 Kč

O obchodu Vitaepro.cz

Dobrý den, jmenuji se Eliška Brahmbhatt a ráda bych vám blíže představila společnost Nordic Health, kterou jsem ve spolupráci s Norskou mateřskou firmou Sana Pharma Group, založila na jaře roku 2011. Tenkrát jsme na trh přivedli jeden produkt, vysoce kvalitní doplněk stravy Norkrill, který obsahoval jedinečnou Omegu-3 z krillu. Od té doby jsme se rozšířili na 6 lidí, kteří se zabývají zejména marketingem a komunikací s našimi stávajícími zákazníky. Na trhu máme 3 doplňky stravy a jeden zdravotnický prostředek pro růst vlasů.

Kvalita našich produktů je pro nás jedním z nejdůležitějších faktorů. Neustále pracujeme na vývoji jak stávajících doplňků stravy, které již několik let prodáváme, tak na nových produktech, abychom mohli oslovit nové skupiny zákazníků nebo jim nabídnout produkty z kvalitnějších surovin. Výborným příkladem je VitaePro® a OmegaPro®, které obsahují Omega-3 kyseliny z kalamár. Ostatní produkty na českém trhu obsahují olej z nejrůznějších ryb.

Protože prodáváme zejména doplňky stravy s látkami extrahovanými z přírodních zdrojů, které nejsou geneticky upravovány a neobsahují chemikálie, efekty jejich užívání se většinou dostaví až za několik měsíců. Proto prodáváme veškeré produkty do programu pravidelných zásilek a je pro nás zásadní, aby si zákazník již při koupi produktu toto uvědomoval. Zakoupení jedné krabičky nemá pro zdraví člověka velký význam, je nutno počítat s dlouhodobějším užíváním. Stejně tak tomu je u přípravku Provexin® A100 HF, jehož účinky bývají viditelné nejdříve za 4 měsíce, nejčastěji však až za 6 – 9 měsíců.

Hodnoty naší společnosti jsou Statečnost, Inovace, Zodpovědnost a Respekt, které se promítají nejen do naší práce, ale i do přístupu k našim zákazníkům.

V Severských státech je naše společnost jedním z největších prodejců doplňků stravy a každý nás zná. Jedním z mých velkých cílů je, aby se český trh stal významnějším pro celou skupinu a přiblížil se počtem zákazníků k ostatním zemím, ve kterých působíme.

E-shopy Výživa Zdraví Zdravá výživa E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?