Vitaepro.cz

Získejte zpět až 224 Kč

VitaePro® je jedinečný doplněk stravy pro komplexní podporu pohybového aparátu.Podporuje pohodlí vašich kloubů, přispívá k přirozené činnosti svalů a podporuje normální činnost srdce.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Vitaepro.cz

Cashback
224 Kč

O obchodu Vitaepro.cz

Dobrý den, jmenuji se Eliška Brahmbhatt a ráda bych vám blíže představila společnost Nordic Health, kterou jsem ve spolupráci s Norskou mateřskou firmou Sana Pharma Group, založila na jaře roku 2011. Tenkrát jsme na trh přivedli jeden produkt, vysoce kvalitní doplněk stravy Norkrill, který obsahoval jedinečnou Omegu-3 z krillu. Od té doby jsme se rozšířili na 6 lidí, kteří se zabývají zejména marketingem a komunikací s našimi stávajícími zákazníky. Na trhu máme 3 doplňky stravy a jeden zdravotnický prostředek pro růst vlasů.

Kvalita našich produktů je pro nás jedním z nejdůležitějších faktorů. Neustále pracujeme na vývoji jak stávajících doplňků stravy, které již několik let prodáváme, tak na nových produktech, abychom mohli oslovit nové skupiny zákazníků nebo jim nabídnout produkty z kvalitnějších surovin. Výborným příkladem je VitaePro® a OmegaPro®, které obsahují Omega-3 kyseliny z kalamár. Ostatní produkty na českém trhu obsahují olej z nejrůznějších ryb.

Protože prodáváme zejména doplňky stravy s látkami extrahovanými z přírodních zdrojů, které nejsou geneticky upravovány a neobsahují chemikálie, efekty jejich užívání se většinou dostaví až za několik měsíců. Proto prodáváme veškeré produkty do programu pravidelných zásilek a je pro nás zásadní, aby si zákazník již při koupi produktu toto uvědomoval. Zakoupení jedné krabičky nemá pro zdraví člověka velký význam, je nutno počítat s dlouhodobějším užíváním. Stejně tak tomu je u přípravku Provexin® A100 HF, jehož účinky bývají viditelné nejdříve za 4 měsíce, nejčastěji však až za 6 – 9 měsíců.

Hodnoty naší společnosti jsou Statečnost, Inovace, Zodpovědnost a Respekt, které se promítají nejen do naší práce, ale i do přístupu k našim zákazníkům.

V Severských státech je naše společnost jedním z největších prodejců doplňků stravy a každý nás zná. Jedním z mých velkých cílů je, aby se český trh stal významnějším pro celou skupinu a přiblížil se počtem zákazníků k ostatním zemím, ve kterých působíme.

E-shopy Výživa Zdraví Zdravá výživa E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.