Získejte zpět až 7.7%

E-shop, který se zaměřuje na prodej spodního prádla známých značek jako jsou Addicted, American Eagle, Diesel, Levis, Calvin Klein, Puma, Styx, Represent, El-ka, Aqalogy, Infantia, Rip Curl, Phuseckle, Obsessive, Trenzle a další.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Trenyrkarna.cz

Cashback
7.7%
Slevový kód
Slevový kód
  • Sleva 200 Kč při nákupu nad 1249 Kč + doprava zdarma
    Platí do: 31.10.2019
  • Získat slevu
Slevový kód
  • Sleva 500 Kč při nákupu nad 2499 Kč + doprava zdarma
    Platí do: 31.10.2019
  • Získat slevu

O obchodu Trenyrkarna.cz

Ve zkratce bychom se Vám rádi představili.

Pojďme na to.

Cílem e-shopu Trenýrkárna.cz je vytvořit prostředí, které je příjemné pro nákup spodního prádla na internetu.

Klademe důraz na každodenní rozšiřování sortimentu – chceme nabízet tolik pánských trenek a boxerek, aby šla z toho hlava kolem a obohatit nabídku o dámské kalhotky a tanga, ale i další spodní prádlo. Soustředíme se, aby zboží, které nabízíme na e-shopu, bylo dostupné také na naší kamenné prodejně a měli jste tedy možnost jej vyzkoušet přímo u nás. Tím pádem zkrátit dobou doručení zboží na minimum. Naším cílem je dodat Vám zboží do 48 hodin od zakoupení, a proto máme veškeré nabízené produkty v pražských skladech.

Dalším důležitým aspektem jsou zkušenosti našich zákazníků. Čím více nezávislých názorů na naši práci získáme, tím lépe můžeme reagovat na potřeby zákazníků. Všechny recenze, ať jsou jakékoliv, jsou pro nás velmi cenné a fungují jako vizitka našeho e-shopu.

V neposlední řadě našich priorit je cena a unikátnost produktů. Kompletní sortiment, který nabízíme, neposkytuje žádný jiný e-shop. Naše portfolio tvoří množství značek a exkluzivních produktů, které jinde nenajdete. Některé značky jsme nuceni odmítat, kvůli nedostatečné kvalitě. Nechceme nabízet žádné spodní prádlo, které bychom sami nenosili nebo u kterého bychom si nebyli jistí, jeho kvalitou zpracování a pohodlností. Samozřejmě co člověk, to názor, ale jednoznačně musí být prádlo kvalitní. Přidání produktu či značky spodního prádla předchází test kvality a až poté jej na základě kladného výsledku přidáme do nabídky.

Originálnost je další vlastností, která patří mezi naše priority. Certifikáty pravosti, naše názory pod samotnými produkty nebo přeměřování boxerek, kalhotek i trenýrek a vytváření vlastních velikostních tabulek přesně podle jednotlivých produktů. To vše je přidaná hodnota nákupu na e-shopu Trenýrkárna.cz.

S jistotou víme, že by se zákazník neměl cítit, jako někdo, kdo „otravuje“ zaměstnance svou objednávkou, ale jako někdo výjimečný o koho je postaráno. Proto děláme vše, abychom zboží odeslali do 24 hodin od objednání a aby po celou dobu objednávky zákazník věděl, kde se jeho objednávka nachází.

E-shopy Oblečení a móda Hodinky a šperky Oblečení Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.