Získejte zpět až 7.7%

E-shop, který se zaměřuje na prodej spodního prádla známých značek jako jsou Addicted, American Eagle, Diesel, Levis, Calvin Klein, Puma, Styx, Represent, El-ka, Aqalogy, Infantia, Rip Curl, Phuseckle, Obsessive, Trenzle a další.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Trenyrkarna.cz

Cashback
7.7%
Slevový kód
Slevový kód
  • Sleva 200 Kč při nákupu nad 1249 Kč + doprava zdarma
    Platí do: 31.10.2019
  • Získat slevu
Slevový kód
  • Sleva 500 Kč při nákupu nad 2499 Kč + doprava zdarma
    Platí do: 31.10.2019
  • Získat slevu

O obchodu Trenyrkarna.cz

Ve zkratce bychom se Vám rádi představili.

Pojďme na to.

Cílem e-shopu Trenýrkárna.cz je vytvořit prostředí, které je příjemné pro nákup spodního prádla na internetu.

Klademe důraz na každodenní rozšiřování sortimentu – chceme nabízet tolik pánských trenek a boxerek, aby šla z toho hlava kolem a obohatit nabídku o dámské kalhotky a tanga, ale i další spodní prádlo. Soustředíme se, aby zboží, které nabízíme na e-shopu, bylo dostupné také na naší kamenné prodejně a měli jste tedy možnost jej vyzkoušet přímo u nás. Tím pádem zkrátit dobou doručení zboží na minimum. Naším cílem je dodat Vám zboží do 48 hodin od zakoupení, a proto máme veškeré nabízené produkty v pražských skladech.

Dalším důležitým aspektem jsou zkušenosti našich zákazníků. Čím více nezávislých názorů na naši práci získáme, tím lépe můžeme reagovat na potřeby zákazníků. Všechny recenze, ať jsou jakékoliv, jsou pro nás velmi cenné a fungují jako vizitka našeho e-shopu.

V neposlední řadě našich priorit je cena a unikátnost produktů. Kompletní sortiment, který nabízíme, neposkytuje žádný jiný e-shop. Naše portfolio tvoří množství značek a exkluzivních produktů, které jinde nenajdete. Některé značky jsme nuceni odmítat, kvůli nedostatečné kvalitě. Nechceme nabízet žádné spodní prádlo, které bychom sami nenosili nebo u kterého bychom si nebyli jistí, jeho kvalitou zpracování a pohodlností. Samozřejmě co člověk, to názor, ale jednoznačně musí být prádlo kvalitní. Přidání produktu či značky spodního prádla předchází test kvality a až poté jej na základě kladného výsledku přidáme do nabídky.

Originálnost je další vlastností, která patří mezi naše priority. Certifikáty pravosti, naše názory pod samotnými produkty nebo přeměřování boxerek, kalhotek i trenýrek a vytváření vlastních velikostních tabulek přesně podle jednotlivých produktů. To vše je přidaná hodnota nákupu na e-shopu Trenýrkárna.cz.

S jistotou víme, že by se zákazník neměl cítit, jako někdo, kdo „otravuje“ zaměstnance svou objednávkou, ale jako někdo výjimečný o koho je postaráno. Proto děláme vše, abychom zboží odeslali do 24 hodin od objednání a aby po celou dobu objednávky zákazník věděl, kde se jeho objednávka nachází.

E-shopy Oblečení a móda Hodinky a šperky Oblečení Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?