Topgal.sk

Získejte zpět až 4.9%

Specialista na školní a studentské batohy, česká jednička mezi výrobci školních batohů. Všechno zboží je skladem, doprava zdarma, do dvou dnů je batoh u vás doma. Batohy nakoupíte i ve zvýhodněných setech s penálem, pytlíkem na přezůvky nebo pláštěnkou. Kromě školních a studentských batohů nabízí Topgal i batohy na notebook a stylové fashion batohy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Topgal.sk

Cashback
4.9%

O obchodu Topgal.sk

Naše firma vznikla už v roce 1993 a původně jsme se specializovali na koženou galanterii. Výroba nových produktů ale klepala na dveře, a tak jsme se přes turistické batohy dostali právě ke specializaci na školní batohy a doplňky. 
Na školní batohy se soustředíme dodnes a zakládáme si na vlastním zajímavém a neokoukaném designu produktů. 
Díky němu naši, nejen malí, zákazníci chodí každý den do školy o něco raději.
Působíme také na zahraničních trzích. Své dceřiné společnosti máme například na Slovensku, v Polsku či Maďarsku.

Na podzim 2015 jsme se přestěhovali do nové moderní budovy na adrese Nádražní 73, 78501 Šternberk. 
Součástí budovy je sklad, provoz, ale hlavně firemní prodejna TOPGAL.

Děti E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.