Topgal.cz

Získejte zpět až 7%

Specialista na školní a studentské batohy, česká jednička mezi výrobci školních batohů. Všechno zboží je skladem, doprava zdarma, do dvou dnů je batoh u vás doma. Batohy nakoupíte i ve zvýhodněných setech s penálem, pytlíkem na přezůvky nebo pláštěnkou. Kromě školních a studentských batohů nabízí Topgal i batohy na notebook a stylové fashion batohy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Topgal.cz

Cashback
7%

O obchodu Topgal.cz

Naše firma vznikla už v roce 1993 a původně jsme se specializovali na koženou galanterii. Výroba nových produktů ale klepala na dveře, a tak jsme se přes turistické batohy dostali právě ke specializaci na školní batohy a doplňky. 
Na školní batohy se soustředíme dodnes a zakládáme si na vlastním zajímavém a neokoukaném designu produktů. 
Díky němu naši, nejen malí, zákazníci chodí každý den do školy o něco raději.
Působíme také na zahraničních trzích. Své dceřiné společnosti máme například na Slovensku, v Polsku či Maďarsku.

Na podzim 2015 jsme se přestěhovali do nové moderní budovy na adrese Nádražní 73, 78501 Šternberk. 
Součástí budovy je sklad, provoz, ale hlavně firemní prodejna TOPGAL.

Děti E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?