Tipa.eu

Získejte zpět až 7%

Zboží do domácnosti a elektroniku už prodáváme více než dvacet pět let. Maloobchodně i velkoobchodně. Specializujeme se na prodej audia, videa, satelitní techniky, bílé techniky, zboží pro dům a zahradu, energetické zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a všemožné součástky. 

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Tipa.eu

Cashback
7%

O obchodu Tipa.eu

Postupně rosteme
TIPA vznikla na začátku devadesátých let jako malá opravna elektroniky. Jedním ze zakladatelů byl tehdy i Jiří Pavlík, současný majitel a ředitel společnosti. Kromě servisních služeb se ale začala firma postupně věnovat také obchodní činnost. Ta nakonec převážila a dnes tvoří hlavní aktivitu společnosti.


Za více než dvacet pět let se toho ale událo mnoho. TIPA si prošla skromnými začátky, postupným růstem, devastujícími záplavami, novým budováním firmy, spouštěním několika verzí e-shopu a mnoha, mnoha dalšími událostmi. Vydalo by to snad i na kroniku.

 
Důležité však je, že i po čtvrtstoletí jsme tady. A díky vám i stabilnější, než kdykoli předtím. V současnosti vykazujeme roční obrat přes 300 milionů korun a v 6 provozovnách zaměstnáváme 71 lidí. Zastoupení máme jak v České republice,  tak také na Slovensku. A pořád ale fungujeme i jako servis. Dnes už však výhradně na zboží, které do České republiky dovážíme.


Podporujeme mládež
K naší firmě neodmyslitelně patří studenti. Víme, že právě v mladých lidech je naše budoucnost. A neříkáme to jen jako frázi. Snažíme se tak opravdu i chovat. Dlouhodobě proto například provozujeme elektronický kroužek. Mladé studenty se snažíme podporovat všemi možnými prostředky.
 
Od roku 2015 pořádáme soutěž „S TIPOU za tajemstvím elektronu“ V rámci této soutěže studenti v několika městech České republiky vytváří různě praktické elektronické výrobky. Soutěží se snažíme zvýšit povědomí o elektrotechnických oborech a přilákat potenciální zájemce ke studiu technicky zaměřených škol.

Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software E-shopy Dárky Hobby Internet Antiviry a ochrana PC Oblečení a móda Auto - Moto - Cyklo Bydlení - Nábytek Hračky Chovatelské potřeby Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Teleshopping Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky Mezinárodní obchody Děti


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?