Tipa.eu

Získejte zpět až 7%

Zboží do domácnosti a elektroniku už prodáváme více než dvacet pět let. Maloobchodně i velkoobchodně. Specializujeme se na prodej audia, videa, satelitní techniky, bílé techniky, zboží pro dům a zahradu, energetické zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a všemožné součástky. 

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Tipa.eu

Cashback
7%

O obchodu Tipa.eu

Postupně rosteme
TIPA vznikla na začátku devadesátých let jako malá opravna elektroniky. Jedním ze zakladatelů byl tehdy i Jiří Pavlík, současný majitel a ředitel společnosti. Kromě servisních služeb se ale začala firma postupně věnovat také obchodní činnost. Ta nakonec převážila a dnes tvoří hlavní aktivitu společnosti.


Za více než dvacet pět let se toho ale událo mnoho. TIPA si prošla skromnými začátky, postupným růstem, devastujícími záplavami, novým budováním firmy, spouštěním několika verzí e-shopu a mnoha, mnoha dalšími událostmi. Vydalo by to snad i na kroniku.

 
Důležité však je, že i po čtvrtstoletí jsme tady. A díky vám i stabilnější, než kdykoli předtím. V současnosti vykazujeme roční obrat přes 300 milionů korun a v 6 provozovnách zaměstnáváme 71 lidí. Zastoupení máme jak v České republice,  tak také na Slovensku. A pořád ale fungujeme i jako servis. Dnes už však výhradně na zboží, které do České republiky dovážíme.


Podporujeme mládež
K naší firmě neodmyslitelně patří studenti. Víme, že právě v mladých lidech je naše budoucnost. A neříkáme to jen jako frázi. Snažíme se tak opravdu i chovat. Dlouhodobě proto například provozujeme elektronický kroužek. Mladé studenty se snažíme podporovat všemi možnými prostředky.
 
Od roku 2015 pořádáme soutěž „S TIPOU za tajemstvím elektronu“ V rámci této soutěže studenti v několika městech České republiky vytváří různě praktické elektronické výrobky. Soutěží se snažíme zvýšit povědomí o elektrotechnických oborech a přilákat potenciální zájemce ke studiu technicky zaměřených škol.

Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software E-shopy Dárky Hobby Internet Antiviry a ochrana PC Oblečení a móda Auto - Moto - Cyklo Bydlení - Nábytek Hračky Chovatelské potřeby Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Teleshopping Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky Mezinárodní obchody Děti


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.