Terezia.eu

Získejte zpět až 10.5%

TEREZIA COMPANY je česká firma s více než 25-ti letou tradicí. Vyrábíme doplňky stravy, které jsou maximálně prospěšné lidskému zdraví. Obsahují účinné přírodní látky z hlívy ústřičné, rakytníku řešetlákového a dalších zdraví prospěšných hub a rostlin. Vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin, bez konzervačních látek a chemických barviv!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Terezia.eu

Cashback
10.5%

O obchodu Terezia.eu

O TEREZIA COMPANY

Naše rodinná firma TEREZIA COMPANY je ryze česká firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vlastních produktů ke spokojenosti zákazníků již 27 let.

Naší základní filozofií je, aby se naše produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Proto do nich nepřidáváme přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organizmu užitek. Při výrobě používáme striktně jenom celé houby (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá), nejen extrakty a to z důvodu, že houby, které zpracováváme obsahují množství aktivních látek, například glukany, které se snažíme využít co nejkomplexněji. Naše výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

Naše portfolio obsahuje výrobky z kategorií: 

  • doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá)

  • doplňky stravy z léčivých rostlin (rakytník řešetlákový, šípek, černý bez, meruňky)

  • dietetické veterinární přípravky

  • přírodní kosmetika pro vaši pleť

  • přírodní zeleninové kořenicí směsi VEGI a VEGI BIO

E-shopy Kosmetika, péče o tělo Zdravá výživa IT


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.