Terezia.eu

Získejte zpět až 10.5%

TEREZIA COMPANY je česká firma s více než 25-ti letou tradicí. Vyrábíme doplňky stravy, které jsou maximálně prospěšné lidskému zdraví. Obsahují účinné přírodní látky z hlívy ústřičné, rakytníku řešetlákového a dalších zdraví prospěšných hub a rostlin. Vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin, bez konzervačních látek a chemických barviv!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Terezia.eu

Cashback
10.5%

O obchodu Terezia.eu

O TEREZIA COMPANY

Naše rodinná firma TEREZIA COMPANY je ryze česká firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí vlastních produktů ke spokojenosti zákazníků již 27 let.

Naší základní filozofií je, aby se naše produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Proto do nich nepřidáváme přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organizmu užitek. Při výrobě používáme striktně jenom celé houby (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá), nejen extrakty a to z důvodu, že houby, které zpracováváme obsahují množství aktivních látek, například glukany, které se snažíme využít co nejkomplexněji. Naše výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

Naše portfolio obsahuje výrobky z kategorií: 

  • doplňky stravy ze zdraví prospěšných hub (hlíva ústřičná, korálovec ježatý, houževnatec jedlý, hnojník obecný, lesklokorka lesklá)

  • doplňky stravy z léčivých rostlin (rakytník řešetlákový, šípek, černý bez, meruňky)

  • dietetické veterinární přípravky

  • přírodní kosmetika pro vaši pleť

  • přírodní zeleninové kořenicí směsi VEGI a VEGI BIO

E-shopy Kosmetika, péče o tělo Zdravá výživa IT


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?