Suri.cz

Získejte zpět až 8.4%

Kampaň se nevztahuje pouze na produkt Suri Chorvatsko, ale i na každé další cestovní pojištění sjednané přes web inzerenta. Suri Chorvatsko obsahuje kromě cestovního pojištění i bezlimitní pojištění asistenčních služeb pro automobil (odtah autem zpět do ČR/náhradní vůz až na 10 dní/oprava na místě+ubytování). Průměrná cena pojištění Suri Chorvatsko je 1.200 Kč, resp. 350 Kč u běžného pojištění. Zákazníci mají možnost platit kratou on-line a i díky tomu dosahuje schvalovanost konverzí 90 %.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Suri.cz

Cashback
8.4%

O obchodu Suri.cz

Společnost PFP s.r.o. je dceřinou společností největší české makléřské společnosti RENOMIA, a. s. Naším cílem je stát se do 5 let jednou z vedoucích společností na on-line trhu rodinných financí. Klíčovými součástmi PFP s.r.o. je IT/vývojové oddělení, oddělení klientského servisu, produktů a samozřejmě obchodu. Záda všem jistí naši likvidátoři.

Služba Suri nabízí komplexní řešení pro vaše rodinné finance. Najdete zde vedle široké palety pojišťovacích produktů nabízených společností PFP s.r.o i nabídky partnerských společností RENOMIA, a. s., RENOMIA BENEFIT a.s. a eCENTRE, a.s., které zprostředkovávají vybrané produkty příslušných poskytovatelů jednotlivých služeb.

Cestování a pobyty Služby Dovolená Ubytování Wellness


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?