Suri.cz

Získejte zpět až 8.4%

Kampaň se nevztahuje pouze na produkt Suri Chorvatsko, ale i na každé další cestovní pojištění sjednané přes web inzerenta. Suri Chorvatsko obsahuje kromě cestovního pojištění i bezlimitní pojištění asistenčních služeb pro automobil (odtah autem zpět do ČR/náhradní vůz až na 10 dní/oprava na místě+ubytování). Průměrná cena pojištění Suri Chorvatsko je 1.200 Kč, resp. 350 Kč u běžného pojištění. Zákazníci mají možnost platit kratou on-line a i díky tomu dosahuje schvalovanost konverzí 90 %.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Suri.cz

Cashback
8.4%

O obchodu Suri.cz

Společnost PFP s.r.o. je dceřinou společností největší české makléřské společnosti RENOMIA, a. s. Naším cílem je stát se do 5 let jednou z vedoucích společností na on-line trhu rodinných financí. Klíčovými součástmi PFP s.r.o. je IT/vývojové oddělení, oddělení klientského servisu, produktů a samozřejmě obchodu. Záda všem jistí naši likvidátoři.

Služba Suri nabízí komplexní řešení pro vaše rodinné finance. Najdete zde vedle široké palety pojišťovacích produktů nabízených společností PFP s.r.o i nabídky partnerských společností RENOMIA, a. s., RENOMIA BENEFIT a.s. a eCENTRE, a.s., které zprostředkovávají vybrané produkty příslušných poskytovatelů jednotlivých služeb.

Cestování a pobyty Služby Dovolená Ubytování Wellness


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.