Skibi.cz

Získejte zpět až 1.4%

Skibi.cz je specializovaná dětská prodejna s hlavním zaměřením na dětské funkční oblečení do města i na hory. Naleznete zde zejména finské oblečení Reima s membránou Reimatec, které je synonymem pro nejmodernější technologie a poznatky z oblasti dětského technického outdooru. Skibi ale není jen dětské oblečení. E-shop se zaměřuje i na dětskou cyklistiku, lyžování, plavání, hračky a knihy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Skibi.cz

Cashback
1.4%

O obchodu Skibi.cz

Medvěd Skibi

náš medvědí kamarád a pomocník

Co bych vám o sobě řekl? Jsem medvěd a mám rád medvědí věci – přírodu, lesy, hory, výlety a taky med a drbání zad o kůru stromů. Nechci se chlubit, ale říká se o mně, že jsem správňák, sportovec a hrdina. Ze sportů mám nejraději silniční cyklistiku, rybaření a lyže. Moje oblíbené jídlo je chleba s medem a borůvky. Miluju komiksy, vítr v zádech a slunce na čenichu. Mám moc rád děti, protože je s nimi legrace, jsou kamarádské, pořád v pohybu a rády si hrají a něco podnikají. A já se k nim vždycky ochotně přidám!

A teď vám představím celý náš tým, který se stará, aby vaše děti měly to nejlepší vybavení pro dovádění a sportování venku, v přírodě, za každého počasí. Tým tvoří lidé i zvířata,takže je to u nás někdy jako v takové malé ZOO… :-)

Děti E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?