Skibi.cz

Získejte zpět až 1.4%

Skibi.cz je specializovaná dětská prodejna s hlavním zaměřením na dětské funkční oblečení do města i na hory. Naleznete zde zejména finské oblečení Reima s membránou Reimatec, které je synonymem pro nejmodernější technologie a poznatky z oblasti dětského technického outdooru. Skibi ale není jen dětské oblečení. E-shop se zaměřuje i na dětskou cyklistiku, lyžování, plavání, hračky a knihy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Skibi.cz

Cashback
1.4%

O obchodu Skibi.cz

Medvěd Skibi

náš medvědí kamarád a pomocník

Co bych vám o sobě řekl? Jsem medvěd a mám rád medvědí věci – přírodu, lesy, hory, výlety a taky med a drbání zad o kůru stromů. Nechci se chlubit, ale říká se o mně, že jsem správňák, sportovec a hrdina. Ze sportů mám nejraději silniční cyklistiku, rybaření a lyže. Moje oblíbené jídlo je chleba s medem a borůvky. Miluju komiksy, vítr v zádech a slunce na čenichu. Mám moc rád děti, protože je s nimi legrace, jsou kamarádské, pořád v pohybu a rády si hrají a něco podnikají. A já se k nim vždycky ochotně přidám!

A teď vám představím celý náš tým, který se stará, aby vaše děti měly to nejlepší vybavení pro dovádění a sportování venku, v přírodě, za každého počasí. Tým tvoří lidé i zvířata,takže je to u nás někdy jako v takové malé ZOO… :-)

Děti E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.