Rosewe.com

Získejte zpět až 7%
Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Rosewe.com

Cashback
7%

O obchodu Rosewe.com

Rosewe.com was one of the first online stores and has been helping the fashion-conscious look fabulous since 2009. Rosewe offers the lastest street style dresses ,coats &more.

If you're tired of going out and finding someone else with the exact same outfit, or if you’re looking for a new, fresh look that nobody else has then you’re at the right place. We offer the latest (almost daily) in women’s fashion from the high-streets at a price you can afford..

Our target audience is the fashion conscious 18-35 women's wear market. We aim to be exciting and innovative, offering our customers the fashion they want, when they want. To stay in touch with the ever changing trends within our market we have developed a dynamic and very responsive organisation.

Our buying and design team develop our own styles and bring the latest street fashions from the high-streets to the shop floor. This fast, flexible supply chain, together with the winning formula of style, quality, value and service has enabled rosewe to grow rapidly into a super international retailer.

Led by a team of highly dedicated and motivated group of individuals we are firmly focused on our customer's needs. We hope that with continuous developments and innovation we will continue to expand and bring our unique experience to shoppers throughout the world.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Kosmetika, péče o tělo Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky +18 Mezinárodní obchody


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.