Pilulka.sk

Získejte zpět až 7%

Pilulka.sk je online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR. Nakúpiť môžete z pohodlia domova, zaplatiť rýchlo a bezpečne online a prípadne objednať expres kuriéra, ktorý Vám tovar do 4 hodín dovezie až domov!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Pilulka.sk

Cashback
7%

O obchodu Pilulka.sk

Spoločnosť Herbia a.s. je spoluvlastnená dvoma alianciami lekární. Spoločnosťou CoPharm a.s., ktorá je združením nezávislých lekární v ČR s viac ako 180 aliančnými lekárňami. Spoločnosť TopFarma s.r.o. je obdobné združenie na Slovensku, ktoré združuje viac ako 100 aliančných lekární. Počtom prevyšujúcim 280 lekární je táto sieť jednou z troch najväčších v Česko-Slovensku.

Spoločnosť Herbia a.s. nie je prevádzkovateľom tohto serveru ani lekárne, ale správcom týchto stránok, ktoré umožňujú jednotlivým lekárňam ponúkať svoje portfólio.

Cieľom projektu Pilulka.sk je ponúknuť zákazníkom možnosť nákupu lekárenského a pridruženého sortimentu v širokej sieti lekární, ktoré sú prevádzkované skúsenými farmaceutmi s vysokou profesionálnou odbornosťou. Lekárne do projektu Pilulka.sk sú vyberané selektívne na základe plnenia prísnych kvalitatívnych parametrov.

E-shopy Kosmetika, péče o tělo Léky Zdravá výživa


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?