Pilulka.sk

Získejte zpět až 3.5%

Pilulka.sk je online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR. Nakúpiť môžete z pohodlia domova, zaplatiť rýchlo a bezpečne online a prípadne objednať expres kuriéra, ktorý Vám tovar do 4 hodín dovezie až domov!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Pilulka.sk

Cashback
3.5%

O obchodu Pilulka.sk

Spoločnosť Herbia a.s. je spoluvlastnená dvoma alianciami lekární. Spoločnosťou CoPharm a.s., ktorá je združením nezávislých lekární v ČR s viac ako 180 aliančnými lekárňami. Spoločnosť TopFarma s.r.o. je obdobné združenie na Slovensku, ktoré združuje viac ako 100 aliančných lekární. Počtom prevyšujúcim 280 lekární je táto sieť jednou z troch najväčších v Česko-Slovensku.

Spoločnosť Herbia a.s. nie je prevádzkovateľom tohto serveru ani lekárne, ale správcom týchto stránok, ktoré umožňujú jednotlivým lekárňam ponúkať svoje portfólio.

Cieľom projektu Pilulka.sk je ponúknuť zákazníkom možnosť nákupu lekárenského a pridruženého sortimentu v širokej sieti lekární, ktoré sú prevádzkované skúsenými farmaceutmi s vysokou profesionálnou odbornosťou. Lekárne do projektu Pilulka.sk sú vyberané selektívne na základe plnenia prísnych kvalitatívnych parametrov.

E-shopy Kosmetika, péče o tělo Léky Zdravá výživa


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.