OxalisDessous.cz

Získejte zpět až 7%

Oxalis dessous je společnost, která již 20 let působí na trhu s luxusním spodním prádlem, plavkami a dalším přidruženým sortimentem. Se současnou sítí pěti maloobchodních prodejen a online obchodem jsou předními prodejci luxusního spodního prádla.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na OxalisDessous.cz

Cashback
7%

O obchodu OxalisDessous.cz

Naše společnost Oxalis dessous se zabývá od roku 1994 provozováním specializovaných prodejen s dámským spodním prádlem, nočním prádlem a plavkami. Zaměřujeme se zejména na prodej luxusního francouzského prádla světoznámých značek:

  • Aubade
  • Chantelle
  • Passionata
  • Lise Charmel
  • Antinéa

Se svou stávající sítí maloobchodních prodejen jsme největšími prodejci luxusního francouzského spodního prádla v České republice. V roce 2016 jsme se svým internetovým obchodem www.oxalisdessous.sk expandovali na Slovensko a těšíme se, že se zde brzy budeme setkávat i v kamenné prodejně.
Velký důraz klademe na odbornost personálu prodejen. Asistentky prodeje absolvují pravidelná školení a prezentace jednotlivých značek, proto mohou odborně poradit zákazníkům při výběru zboží a konkrétních velikostí. Sortiment nabízeného zboží přizpůsobujeme skladbě obchodů v konkrétních projektech. Prodejny nabízí doplňkově italské spodní prádlo a pánské prádlo.
Naše společnost Oxalis dessous zastupuje v České republice a na Slovensku přední výrobce francouzského spodního prádla firmu Chantelle, Passionata a Aubade.

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Oblečení Módní doplňky Hodinky a šperky Obuv


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?