OxalisDessous.cz

Získejte zpět až 7%

Oxalis dessous je společnost, která již 20 let působí na trhu s luxusním spodním prádlem, plavkami a dalším přidruženým sortimentem. Se současnou sítí pěti maloobchodních prodejen a online obchodem jsou předními prodejci luxusního spodního prádla.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na OxalisDessous.cz

Cashback
7%

O obchodu OxalisDessous.cz

Naše společnost Oxalis dessous se zabývá od roku 1994 provozováním specializovaných prodejen s dámským spodním prádlem, nočním prádlem a plavkami. Zaměřujeme se zejména na prodej luxusního francouzského prádla světoznámých značek:

  • Aubade
  • Chantelle
  • Passionata
  • Lise Charmel
  • Antinéa

Se svou stávající sítí maloobchodních prodejen jsme největšími prodejci luxusního francouzského spodního prádla v České republice. V roce 2016 jsme se svým internetovým obchodem www.oxalisdessous.sk expandovali na Slovensko a těšíme se, že se zde brzy budeme setkávat i v kamenné prodejně.
Velký důraz klademe na odbornost personálu prodejen. Asistentky prodeje absolvují pravidelná školení a prezentace jednotlivých značek, proto mohou odborně poradit zákazníkům při výběru zboží a konkrétních velikostí. Sortiment nabízeného zboží přizpůsobujeme skladbě obchodů v konkrétních projektech. Prodejny nabízí doplňkově italské spodní prádlo a pánské prádlo.
Naše společnost Oxalis dessous zastupuje v České republice a na Slovensku přední výrobce francouzského spodního prádla firmu Chantelle, Passionata a Aubade.

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Oblečení Módní doplňky Hodinky a šperky Obuv


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.