Morezliav.sk

Získejte zpět až 7%

Morezliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 99 % do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penziónoch alebo hoteloch.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Morezliav.sk

Cashback
7%

O obchodu Morezliav.sk

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 10 % na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a iné.

Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať, ak je zadaný maximálny počet predaných kupónov, preto netreba váhať a zľavu si objednať čím skôr.

Naše najväčšie výhody oproti konkurencii
Zľavový portál MoreZliav.sk ponúka možnosť vybrať si vždy z viacerých aktuálne platných zliav a následne si ich naraz objednať. Nemusíte teda objednávku posielať za každú zľavu zvlášť ako na iných zľavových portáloch, ale ju vyriešite naraz.

Pri spôsobe platby máte na výber až zo 4 možností:
• prvým je platba kartou, kde sa úhrada v našom systéme ihneď zaeviduje a kupón Vám bude okamžite odoslaný
• druhým spôsobom je platba bankovým prevodom, kde Vašu platbu z inej banky ako ČSOB zaevidujeme do 2 pracovných dní, z rovnakej banky, prípadne vkladom na účet do 1 pracovného dňa
• tretím spôsobom je platba cez PayPal, kde Vašu platbu ihneď zaevidujeme
• štvrtým a jedinečným spôsobom je platba na dobierku, pričom kupóny dostanete už vytlačené priamo na Vašu adresu a zaplatíte až pri ich preberaní priamo na pošte, resp. doručovateľovi

Slevové portály


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?