Morezliav.sk

Získejte zpět až 2.8%

Morezliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 99 % do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody, víkendové pobyty v penziónoch alebo hoteloch.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Morezliav.sk

Cashback
2.8%

O obchodu Morezliav.sk

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 10 % na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a iné.

Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať, ak je zadaný maximálny počet predaných kupónov, preto netreba váhať a zľavu si objednať čím skôr.

Naše najväčšie výhody oproti konkurencii
Zľavový portál MoreZliav.sk ponúka možnosť vybrať si vždy z viacerých aktuálne platných zliav a následne si ich naraz objednať. Nemusíte teda objednávku posielať za každú zľavu zvlášť ako na iných zľavových portáloch, ale ju vyriešite naraz.

Pri spôsobe platby máte na výber až zo 4 možností:
• prvým je platba kartou, kde sa úhrada v našom systéme ihneď zaeviduje a kupón Vám bude okamžite odoslaný
• druhým spôsobom je platba bankovým prevodom, kde Vašu platbu z inej banky ako ČSOB zaevidujeme do 2 pracovných dní, z rovnakej banky, prípadne vkladom na účet do 1 pracovného dňa
• tretím spôsobom je platba cez PayPal, kde Vašu platbu ihneď zaevidujeme
• štvrtým a jedinečným spôsobom je platba na dobierku, pričom kupóny dostanete už vytlačené priamo na Vašu adresu a zaplatíte až pri ich preberaní priamo na pošte, resp. doručovateľovi

Slevové portály


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.