Modovo.sk

Získejte zpět až 8.4%

Modovo je nový rozvíjajúci sa e-shop s dámskou módou, pre dámy ktoré milujú módu, sledujú najnovšie trendy a chcú sa odlišovať. Na modovo.sk nájdete veľký výber farieb, strihov a štýlov. Sledujeme módne trendy a denne pracujeme na tom, aby sme Vám mohli pravidelne prinášať novinky zo sveta módy. Naším cieľom je za čo najnižšiu cenu ponúkať vysokú kvalitu, štýlovosť, rozmanitosť a módne trendy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Modovo.sk

Cashback
8.4%

O obchodu Modovo.sk

Modovo je nový rozvíjajúci sa e-shop s dámskou módou, pre dámy ktoré milujú módu, sledujú najnovšie trendy a chcú sa odlišovať. Na modovo.sk nájdete veľký výber farieb, strihov a štýlov. Sledujeme módne trendy a denne pracujeme na tom, aby sme Vám mohli pravidelne prinášať novinky zo sveta módy. Naším cieľom je za čo najnižšiu cenu ponúkať vysokú kvalitu, štýlovosť, rozmanitosť a módne trendy. Nemusíte chodiť nikam u nás nakupujete z pohodlia Vášho domova. Expresné odoslanie zásielky Vám zaručí, že tovar budete mať doma v priebehu 24 hodín. Pre každého zákazníka, ktorý si objedná tovar v hodnote nad 75€ sme si pripravili ako darček dopravu zásielky úplne zdarma.

Pokiaľ si pri kúpe produktu nebudete istý s jeho výberom radi Vám poradíme, či už telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Snažíme sa o vysoko profesionálny prístup pracovníkov firmy, vo vzťahu k zákazníkom, ktorý je kľúčový pre úspešné podnikanie a napredovanie firmy, pretože Vy, naši zákazníci ste pre nás najdôležitejší. Dôkazom je množstvo vybavených objednávok a spokojní, neustále sa vracajúci zákazníci. Kto u nás nakupoval vie, že u nás je všetko bezproblémové a s maximálnym ohľadom na zákazníka.

Veríme, že s našimi službami budete maximálne spokojní. 

Tak neváhajte a staňte sa našim spokojným zákazníkom aj Vy...

E-shopy Oblečení a móda Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.