Maxulen.cz

Získejte zpět až 224 Kč

Maxulen® dokáže díky obsahu látky Testofen® uvolnit v těle mužský pohlavní hormon, který byl doposud vázán v bílkovinách a tělo jej nikterak nevyužívalo. Zvyšuje energii, výdrž, svaly i libido.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Maxulen.cz

Cashback
224 Kč

O obchodu Maxulen.cz

Maxulen je doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. Vědecké studie potvrzují, že denní dávka Maxulenu (složka Testofen®) dokáže uvolnit testosteron, který byl doposud vázán v bílkovinách a tělo jej nikterak nevyužívalo. Více volného testosteronu v těle může vést ke zlepšení hladiny energie, růstu svalové hmoty a sexuální apetenci u mužů.

Účinky a složení Maxulenu®

Testofen® (výtažek ze semene pískavice řeckého sena)

  • Uvolňuje vázaný testosteron v těle*
  • Podporuje růst svalové hmoty
  • Pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků
  • Podporuje libido a sexuální prožitek **

Zinek přispívá k:

  • Udržení normální hladiny mužského hormonu T v krvi
  • Normální plodnosti a reprodukci

Vitamin B6 přispívá ke:

  •  Snížení míry únavy a vyčerpání

Hořčík přispívá k:

  • Normální psychické činnosti hořčík
  • Normálnímu energetickému metabolismu
E-shopy Výživa Zdraví Zdravá výživa E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?