LucyStyle.sk

Získejte zpět až 7%

U nás naleznete dámske štýlové oblečenie, ktoré je sexy, elegantné a extravagantné. Zároveň si vše môžete objednať klasicky cez náš e-shop, telefonicky alebo e-mailom!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na LucyStyle.sk

Cashback
7%

O obchodu LucyStyle.sk

Vítame Vás na naších stránkach, sme tu preto, aby sme uspokojili všetky Vaše potreby a vyhoveli Vám najviac ako vieme, lebo spokojnosť zákaznika je u nás na prvom mieste.

V našej databáze máme tisícky spokojných zákazníkov a veríme, že ich bude len pribúdať. Vždy sa Vám snažíme poradiť a o produkte podať čo najpresnejšie informácie. A to aj vďaka tomu, lebo výrobky ktoré ponúkame sami aj nosíme. :)

Dámske štýlové oblečenie ktoré je sexy, elegantné a extravagantné zároveň si môžete objednať klasicky cez náš e-shop, telefonicky alebo e-mailom. V prípade Vašej nespokojnosti nám môžete tovar bez problémov vrátiť alebo vymeniť do 14 kalendárnych dni. Verným zákaznikom ponúkame rôzne zľavy, poštovné zdarma a iné výhody.

E-shopy Oblečení a móda Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.