I-Living.cz

Získejte zpět až 4.9%

I-LIVING.cz je e-shop, který svým zákazníkům poskytne vše pro jejich domácnost a spokojené bydlení. Mezi nejprodávanější zboží patří např. matrace, polštáře, přikrývky, postelové rošty, fototapety či vonné svíčky. Většina zboží z e-shopu I-LIVING.cz je zcela unikátní a neporovnatelné na zbožových srovnávačích. Zboží je prodáváno exkluzivně v tomto e-shopu a I-LIVING.cz disponuje mimo jiné několika ochrannými známkami.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na I-Living.cz

Cashback
4.9%

O obchodu I-Living.cz

Nevznikli jsme v polích, neobchodujeme z garáže. S obchodem, prodejem a reklamou máme zkušenosti již od roku 1999. Většinu tohoto času se zabýváme právě produkty pro ložnici a domácnost.

Díky tomu můžeme nabídnout zboží od léty prověřených dodavatelů, které je kvalitní a "IN". Většinu zboží si dovážíme sami přímo od výrobců, a tak jsme schopni Vám nabídnout maximálně možnou výhodnou cenu. Zboží skladujeme v moderních prostorech, spolupracujeme se širokým portfoliem dopravců. Provozujeme velikou kamennou prodejnu v Praze - Vršovicích, kde si můžete vše vyzkoušet, vyzvednout objednávku či se nás na cokoliv zeptat. V našem matracovém studiu si můžete olehat všechny matrace nabízené na eshopu.

Naší specialitou jsou matrace a vše pro zdravé spaní. Jsme vlastníci ochranné známky a výhradní distributoři značky VISCOPUR® - matrace, přistýlky a polštáře z paměťové pěny za skvělé ceny. Prodeji matrací se věnujeme osobně my - majitelé společnosti, a troufáme si tvrdit, že za 18 let praxe o matracích víme téměř vše a dokážeme odhadnout "tu pravou" pro každého. A pokud ne, neděláme problémy s výměnou.

Ta nejdůležitější osoba u nás ve firmě je náš zákazník. Nejde nám o rychlý zisk, ale o takový obchod, kdy za námi zůstanou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet. Rádi pomůžeme s dohledáváním zatoulané zásilky nebo bez problémů vyřizujeme reklamace, zařizujeme výměny. Uvědomujeme si, že při nákupu přes internet si nemůžete zboží fyzicky osahat, proto jakékoliv změny či vratky řešíme velmi vstřícně. I proto se můžeme pyšnit průměrnou 99% zákaznickou spokojeností podle nezávislého portálu Heuréka, počítané ze stovek recenzí

Sledujeme světové trendy, účastníme se důležitých domácích i zahraničních veletrhů, kde čerpáme inspiraci. Proto Vám kromě standardního sortimentu jsme schopni pravidelně nabízet i zajímavé akční nabídky. To vše za ceny, které si běžná česká rodina může dovolit.

Velká část našeho sortimentu se týká oblasti dětského pokojíčku. Jako rodiče víme, že sehnat v Čechách pěkné věci pro děti za dobré ceny je velmi obtížné. Díky našim úzkým vazbám na zahraniční trhy umíme velmi dobře předvídat a máme přehled o novinkách. 

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?