Farnell.com

Získejte zpět až 2.8%

Společnost Farnell element14 je prémiový distributor technologických produktů, služeb a řešení pro navrhování, údržbu a opravy elektronických systémů.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Farnell.com

Cashback
2.8%

O obchodu Farnell.com

Nabízí polovodiče, pasivní součástky a ješte mnohem více.

Jako součásti rozsáhlé skupiny Premier Farnell Group Group mají globální přístup ke skladovým zásobám a silnější pozice při vyjednávání s dodavateli umožňuje poskytovat zákazníkům lepší služby.

Mají pobočky v celé Evropě obsluhované distribučními středisky ve Spojeném království a v Belgii, které usilují o poskytování výrobků a služeb a realizaci dodávek v místním jazyce.

IT Mobily a PC Software E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?