Farnell.com

Získejte zpět až 1.75%

Společnost Farnell element14 je prémiový distributor technologických produktů, služeb a řešení pro navrhování, údržbu a opravy elektronických systémů.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Farnell.com

Cashback
1.75%

O obchodu Farnell.com

Nabízí polovodiče, pasivní součástky a ješte mnohem více.

Jako součásti rozsáhlé skupiny Premier Farnell Group Group mají globální přístup ke skladovým zásobám a silnější pozice při vyjednávání s dodavateli umožňuje poskytovat zákazníkům lepší služby.

Mají pobočky v celé Evropě obsluhované distribučními středisky ve Spojeném království a v Belgii, které usilují o poskytování výrobků a služeb a realizaci dodávek v místním jazyce.

IT Mobily a PC Software E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.