Bonprix.sk

Získejte zpět až 6.3%

Sledujeme najnovšie trendy a prenášame ich do inšpiratívnej módy na rôzne príležitosti a do mnohých štýlov a veľkostí. Päť rôznych značiek a každý mesiac nová kolekcia sú pre našich zákazníkov dobrým dôvodom na to, aby našu módu vždy nanovo objavovali v našom svetovom internetovom obchode, v katalógoch, ako aj v našich bonprix fashion predajniach v Nemecku.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bonprix.sk

Cashback
6.3%

O obchodu Bonprix.sk

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť, ktorá je súčasťou koncernu OTTO Group so sídlom v Hamburgu. Pôsobíme v najväčších krajinách v Európe, v Rusku, ako aj v Severnej a Južnej Amerike, okrem iného v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Česku, na Slovensku, v Maďarsku.

Nákupy v bonprix sú bezpečné, zahŕňajú výhodný systém vrátenia a reklamácie tovaru. Ponúkané výrobky sa dovážajú z celého sveta, čoraz väčšia časť sa vyrába v Poľsku. Proces výroby prebieha pod prísnym dohľadom bonprix.

Zákazníkmi bonprix sú predovšetkým ženy, ale ponúkame tiež produkty pre mužov a deti. Vytvárame módu, ktorá dokonale zapadá do životného štýlu našich zákazníčiek.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.