Bonprix.sk

Získejte zpět až 4.9%

Sledujeme najnovšie trendy a prenášame ich do inšpiratívnej módy na rôzne príležitosti a do mnohých štýlov a veľkostí. Päť rôznych značiek a každý mesiac nová kolekcia sú pre našich zákazníkov dobrým dôvodom na to, aby našu módu vždy nanovo objavovali v našom svetovom internetovom obchode, v katalógoch, ako aj v našich bonprix fashion predajniach v Nemecku.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bonprix.sk

Cashback
4.9%

O obchodu Bonprix.sk

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť, ktorá je súčasťou koncernu OTTO Group so sídlom v Hamburgu. Pôsobíme v najväčších krajinách v Európe, v Rusku, ako aj v Severnej a Južnej Amerike, okrem iného v Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Česku, na Slovensku, v Maďarsku.

Nákupy v bonprix sú bezpečné, zahŕňajú výhodný systém vrátenia a reklamácie tovaru. Ponúkané výrobky sa dovážajú z celého sveta, čoraz väčšia časť sa vyrába v Poľsku. Proces výroby prebieha pod prísnym dohľadom bonprix.

Zákazníkmi bonprix sú predovšetkým ženy, ale ponúkame tiež produkty pre mužov a deti. Vytvárame módu, ktorá dokonale zapadá do životného štýlu našich zákazníčiek.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?