Bioruza.sk

Získejte zpět až 14%

Internetový obchod www.bioruza.sk prodává kvalitní kosmetiku z Bulharska na bázi růžového oleje, růžové vody, probiotika Lactobacillus Bulgaricus a levandule.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bioruza.sk

Cashback
14%

O obchodu Bioruza.sk

Internetový obchod www.bioruza.sk chce pomáhať ľudom si kúpiť kvalitnú kozmetiku. Hlavné učinné zložky v našich kozmetických líniach sú ružový olej,ružová voda, probiotika Lactobacillus Bulgaricus a levandula. Ponúkame prírodnú kozmetiku a bio kozmetiku . Výrobky dodávame zo spoločnosti Biofresh, Milva, Ikarov, Wooden Spoon, Alteya Organics z Bulharska pre Slovenskú republiku a Českú republiku. Výrobky pochadzajú z ružového údolia v Bulharsku, kde sa vyrába ružový olej a exportuje do celého sveta.

Radi Vám pomôžeme

Ciele našej stránky nie sú len bezhlavo predávať tovar. Radi Vám pomôžeme tým, že píšeme pravidelné blogy a ak Vám niečo nie je jasné neváhajte nás kontaktovať.

 Prečo nakupovať prírodnú kozmetiku u nás:

  • najširší sortiment prírodnej kozmetiky z Bulharska
  • pravidelne výhodné cenové akcie 
  • predávamé prírodnú kozmetiku
  • všetky produkty sú skladom
  • články o kozmetike a o zdraví
  • pri objednávke nad 35 Eur poštovné zdarma
  • objednávku je možné si vyzdvihnúť na výdajni v Žiline
  • dodržujeme termín dodania max do 3 pracovných dní
  • naši obchodný operátori sú Vám k dispozicií každý pracovný deň
E-shopy Kosmetika, péče o tělo


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?