Bioruza.sk

Získejte zpět až 14%

Internetový obchod www.bioruza.sk prodává kvalitní kosmetiku z Bulharska na bázi růžového oleje, růžové vody, probiotika Lactobacillus Bulgaricus a levandule.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bioruza.sk

Cashback
14%

O obchodu Bioruza.sk

Internetový obchod www.bioruza.sk chce pomáhať ľudom si kúpiť kvalitnú kozmetiku. Hlavné učinné zložky v našich kozmetických líniach sú ružový olej,ružová voda, probiotika Lactobacillus Bulgaricus a levandula. Ponúkame prírodnú kozmetiku a bio kozmetiku . Výrobky dodávame zo spoločnosti Biofresh, Milva, Ikarov, Wooden Spoon, Alteya Organics z Bulharska pre Slovenskú republiku a Českú republiku. Výrobky pochadzajú z ružového údolia v Bulharsku, kde sa vyrába ružový olej a exportuje do celého sveta.

Radi Vám pomôžeme

Ciele našej stránky nie sú len bezhlavo predávať tovar. Radi Vám pomôžeme tým, že píšeme pravidelné blogy a ak Vám niečo nie je jasné neváhajte nás kontaktovať.

 Prečo nakupovať prírodnú kozmetiku u nás:

  • najširší sortiment prírodnej kozmetiky z Bulharska
  • pravidelne výhodné cenové akcie 
  • predávamé prírodnú kozmetiku
  • všetky produkty sú skladom
  • články o kozmetike a o zdraví
  • pri objednávke nad 35 Eur poštovné zdarma
  • objednávku je možné si vyzdvihnúť na výdajni v Žiline
  • dodržujeme termín dodania max do 3 pracovných dní
  • naši obchodný operátori sú Vám k dispozicií každý pracovný deň
E-shopy Kosmetika, péče o tělo


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.