Získejte zpět až 4.2%

Bikero je eshop zaměřený především na prvotřídní kvalitu, originalitu a pokrokové technologie. Nabízí to nejnovější z oblasti cyklistiky a lyžování.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bikero.cz

Cashback
4.2%

O obchodu Bikero.cz

Bikero, to je e-shop a kamenná prodejna, za kterou stojí parta sportem nadšených lidí. Jak už název napovídá, jsme banda přátel především cyklistiku milující – máme v týmu maratonce, drtiče bikeparků, legendu BMX, testera kol, silniční specialisty i vášnivé najížděče kilometrů a objevitele všech možných cyklostezek. V zimě se zas rádi bavíme na lyžích a běžkách, rozhodně tím aktivní sezóna nekončí…

A přesně taková je i naše vysněná prodejna, kterou se stále snažíme šperkovat zajímavým vybavením, zaměřeným především na prvotřídní kvalitu, originalitu a pokrokové technologie. Nezapomínáme však i na dostupné zboží od méně prémiových, ale lety osvědčených značek. Jelikož kamenná prodejna v samém centru Hradce Králové není nafukovací, všechno zboží je k mání na našem e-shopu www.bikero.cz, který také stále plníme zbožím, ladíme texty a svými vlastními fotkami, pokud je třeba!

Naším cílem je dostat kvalitní cyklistiku a lyžování víc mezi lidi, naučit se žít více aktivně, užívat si života a pohybu, bavit se s přáteli…

Nejezdit do práce jen autem, nežít ve stereotypu, vyrážet častěji s rodinou, udržovat se v kondici a to hlavně s kvalitním vybavením, protože taková investice se vždy vyplácí, vzhledem k výslednému požitku…

Nejsme však jen prodejnou, máme špičkově vybavený servis kol i lyží, půjčovnu kol, půjčovnu lyžařského vybavení, snažíme se pořádat test days, pomáhat s organizací akcí, maratonů atd…

…a v plánu toho je pořád hodně!

E-shopy Oblečení a móda Auto - Moto - Cyklo Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Oblečení Obuv


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?