Získejte zpět až 4.2%

Bikero je eshop zaměřený především na prvotřídní kvalitu, originalitu a pokrokové technologie. Nabízí to nejnovější z oblasti cyklistiky a lyžování.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bikero.cz

Cashback
4.2%

O obchodu Bikero.cz

Bikero, to je e-shop a kamenná prodejna, za kterou stojí parta sportem nadšených lidí. Jak už název napovídá, jsme banda přátel především cyklistiku milující – máme v týmu maratonce, drtiče bikeparků, legendu BMX, testera kol, silniční specialisty i vášnivé najížděče kilometrů a objevitele všech možných cyklostezek. V zimě se zas rádi bavíme na lyžích a běžkách, rozhodně tím aktivní sezóna nekončí…

A přesně taková je i naše vysněná prodejna, kterou se stále snažíme šperkovat zajímavým vybavením, zaměřeným především na prvotřídní kvalitu, originalitu a pokrokové technologie. Nezapomínáme však i na dostupné zboží od méně prémiových, ale lety osvědčených značek. Jelikož kamenná prodejna v samém centru Hradce Králové není nafukovací, všechno zboží je k mání na našem e-shopu www.bikero.cz, který také stále plníme zbožím, ladíme texty a svými vlastními fotkami, pokud je třeba!

Naším cílem je dostat kvalitní cyklistiku a lyžování víc mezi lidi, naučit se žít více aktivně, užívat si života a pohybu, bavit se s přáteli…

Nejezdit do práce jen autem, nežít ve stereotypu, vyrážet častěji s rodinou, udržovat se v kondici a to hlavně s kvalitním vybavením, protože taková investice se vždy vyplácí, vzhledem k výslednému požitku…

Nejsme však jen prodejnou, máme špičkově vybavený servis kol i lyží, půjčovnu kol, půjčovnu lyžařského vybavení, snažíme se pořádat test days, pomáhat s organizací akcí, maratonů atd…

…a v plánu toho je pořád hodně!

E-shopy Oblečení a móda Auto - Moto - Cyklo Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Oblečení Obuv


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.