Adrop.cz

Získejte zpět až 8.4%

Jeden z největších e-shopů v Česku a na Slovensku zaměřený na prodej originálních zážitků.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Adrop.cz

Cashback
8.4%
Slevový kód
  • 3+1 zdarma na Futurento, exkluzivně na Adrop.cz!
    Platí do: 30.09.2019
  • Získat slevu

O obchodu Adrop.cz

Zážitkové dárky pro chlapy

Jsme jednička v zážitcích pro chlapy. Chceme je vytrhnout ze všednosti a plnit jim jejich dávné sny a touhy, proto je v naší nabídce více než 250 božích zážitků. Naše paráááádní zážitkové dárky potěší milovníky adrenalinu, drsňáky, pohodáře i sportovce. Už 12 let vybíráme a na vlastní kůži testujeme ty nejlepší zážitky. Nechte se inspirovat a věřte, že s námi to bude stát za to. 

Cestování a pobyty Služby Zážitky E-shopy


Blog na TIPBOX.cz



 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?