1olej.sk

Získejte zpět až 4.9%

1olej.sk je internetový obchod s širokým sortimentem motorového oleje, filtrů, autokosmetiky, autopříslušenství, nosičů na kola, autobaterií, autorohoží, sodových balení olejů a jiné autochemie. Doprava zdarma je nad 45 € v rámci Slovenské republiky. Nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce na veškerý sortiment.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na 1olej.sk

Cashback
4.9%

O obchodu 1olej.sk

Sme spoločnoť, ktorá vznikla v roku 2006 ako obchodná spoločnosť. Zameriavame sa na predaj olejov, mazív, autochemikálií od špičkových svetových výrobcov ako MOL, Slovnaft, Shell a Castrol. Špecializujeme sa na ponuky pre špeciálne stroje a techniku aj vo veľkokapacitných obaloch, ktoré dokážeme promtne doručiť v rámci celej Slovenskej republiky. Našou snahou je zákazníkom poskytnúť informačno-technický servis a pomoc pri zodpovedaní aj zložitých otázok týkajúcich sa nami ponúkanej produktovej rady.

Auto - Moto - Cyklo E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?