1olej.sk

Získejte zpět až 4.9%

1olej.sk je internetový obchod s širokým sortimentem motorového oleje, filtrů, autokosmetiky, autopříslušenství, nosičů na kola, autobaterií, autorohoží, sodových balení olejů a jiné autochemie. Doprava zdarma je nad 45 € v rámci Slovenské republiky. Nabízíme možnost velkoobchodní spolupráce na veškerý sortiment.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na 1olej.sk

Cashback
4.9%

O obchodu 1olej.sk

Sme spoločnoť, ktorá vznikla v roku 2006 ako obchodná spoločnosť. Zameriavame sa na predaj olejov, mazív, autochemikálií od špičkových svetových výrobcov ako MOL, Slovnaft, Shell a Castrol. Špecializujeme sa na ponuky pre špeciálne stroje a techniku aj vo veľkokapacitných obaloch, ktoré dokážeme promtne doručiť v rámci celej Slovenskej republiky. Našou snahou je zákazníkom poskytnúť informačno-technický servis a pomoc pri zodpovedaní aj zložitých otázok týkajúcich sa nami ponúkanej produktovej rady.

Auto - Moto - Cyklo E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.