Vivre.cz

Získejte zpět až 5.6%

Máme rádi hezké věci. Vycházející z této pohnutky, rozhodli jsme se založit naši společnost. Vivre je start-up, který se zrodil v dubnu 2012, v Rumunsku. Cílem bylo vytvořit on-line destinaci pro kvalitu a vkus. Vyhledáváme na celém světě výrobky, které nás inspirují a přinášíme je na dosah našim zákazníkům za přijatelné ceny.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Vivre.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Vivre.cz

Jsme mladí lidi ale nechybí nám zkušenost. Vivre má za sebou tým, který více než 10 let pracuje v oblasti maloobchodu, logistiky a e-commerce. Touto cestou slibujeme, že uplatníme všechny naše poznatky, abychom změnili podmínky a způsob, kterým lidé konzumují design. Cílem Vivre je věnovat se zákazníkovi stále více, stále lépe a stále krásněji.

E-shopy Bydlení - Nábytek Dárky Hobby Outdoorové vybavení Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.