Vinovyhodne.cz

Získejte zpět až 5.6%

Internetový obchod vinovyhodne.cz je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vysoce kvalitních potravin a vín.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Vinovyhodne.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Vinovyhodne.cz

Víno Výhodně

Internetový obchod Víno Výhodně je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vína a kávy. Kromě e-shopu Víno Výhodně, firma The Food experience s.r.o. provozuje internetový obchod Káva Výhodně, který nabízí vysoce kvalitní kávu za nejlepší možné ceny.

Garance nejlepší ceny

Internetový obchod Víno Výhodně přichází každou středu v 7 hodin ráno s novou bezkonkurenční akční týdenní nabídkou (až  - 60 % z běžné maloobchodní ceny). Garantujeme, že vína v této nabídce nenajdete levněji nikde jinde v České republice! Tato garance se vztahuje pouze na cenu při koupi celého kartonu (6 lahví) daného produktu.

Získejte víno ZDARMA!

Našli jste naše víno, včetně dopravy, v kterémkoli eshopu v České republice nebo na Slovensku levněji než v naší akční týdenní nabídce?

V případě, že objevíte námi nabízené víno levnější než v naší týdenní nabídce, napište nám v jakém eshopu a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!! Tato garance se vztahuje pouze na cenu při koupi celého kartonu (6 lahví) daného produktu.

Týdenní akční nabídka jsou vína pouze na hlavní straně s akční cenou, která je časově omezená pouze pro dané období. Akce „víno zdarma“ se nevztahuje na bestsellers a ostatní vína.

Vždy nejlevnější

Vzhledem k velké kupní síle našeho obchodního partnera, který patří mezi největší vinařské skupiny v Evropě s prodejem více než 200 milionů lahví ročně, Vám můžeme garantovat nejlepší ceny.

Nízká cena, výborná kvalita!!

K dispozici máme 10 sommelierů, kteří cestují po celém světě a hledají nejlepší vína za tu nejvýhodnější cenu. Vzhledem k tomu, že náš partner nakupuje ve velkém množství, můžeme Vám nabídnout víno za fantastické ceny.

Omezené zásoby

Protože máme každý týden novou nabídku, vždy máme pouze omezené zásoby.

Doručení v den objednání

Chcete, aby víno bylo doručeno ještě v den objednání? Doručujeme ten samý den po celé Praze! Žádná problém*! (Viz podmínky doručení) Pokud žijete mimo Prahu a objednáte víno do 16:30 hodin, bude Vám doručeno následující pracovní den.

Vrácení zboží zdarma!

V případě, že Vám víno nebude chutnat, nezoufejte! Zboží zabalte do originální krabice, ve které Vám bylo doručeno a připravte ho tak, aby ho kurýr mohl v domluvený čas vyzvednout. Hned jak víno obdržíme, vrátíme Vám celou částku zpět.

Minimální objednávka

Nabízíme super ceny, nejlepší možné služby, přijímáme vrácení zboží ZDARMA. Proto, ve většině případů, prodáváme vína po kartonech (po 6-ti lahvích).

E-shopy Dárky


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?