Vinovyhodne.cz

Získejte zpět až 5.6%

Internetový obchod vinovyhodne.cz je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vysoce kvalitních potravin a vín.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Vinovyhodne.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Vinovyhodne.cz

Víno Výhodně

Internetový obchod Víno Výhodně je provozován společností The Food Experience s.r.o., která se specializuje na prodej vína a kávy. Kromě e-shopu Víno Výhodně, firma The Food experience s.r.o. provozuje internetový obchod Káva Výhodně, který nabízí vysoce kvalitní kávu za nejlepší možné ceny.

Garance nejlepší ceny

Internetový obchod Víno Výhodně přichází každou středu v 7 hodin ráno s novou bezkonkurenční akční týdenní nabídkou (až  - 60 % z běžné maloobchodní ceny). Garantujeme, že vína v této nabídce nenajdete levněji nikde jinde v České republice! Tato garance se vztahuje pouze na cenu při koupi celého kartonu (6 lahví) daného produktu.

Získejte víno ZDARMA!

Našli jste naše víno, včetně dopravy, v kterémkoli eshopu v České republice nebo na Slovensku levněji než v naší akční týdenní nabídce?

V případě, že objevíte námi nabízené víno levnější než v naší týdenní nabídce, napište nám v jakém eshopu a za odměnu Vám zašleme karton 6-ti lahví tohoto vína ZDARMA!!! Tato garance se vztahuje pouze na cenu při koupi celého kartonu (6 lahví) daného produktu.

Týdenní akční nabídka jsou vína pouze na hlavní straně s akční cenou, která je časově omezená pouze pro dané období. Akce „víno zdarma“ se nevztahuje na bestsellers a ostatní vína.

Vždy nejlevnější

Vzhledem k velké kupní síle našeho obchodního partnera, který patří mezi největší vinařské skupiny v Evropě s prodejem více než 200 milionů lahví ročně, Vám můžeme garantovat nejlepší ceny.

Nízká cena, výborná kvalita!!

K dispozici máme 10 sommelierů, kteří cestují po celém světě a hledají nejlepší vína za tu nejvýhodnější cenu. Vzhledem k tomu, že náš partner nakupuje ve velkém množství, můžeme Vám nabídnout víno za fantastické ceny.

Omezené zásoby

Protože máme každý týden novou nabídku, vždy máme pouze omezené zásoby.

Doručení v den objednání

Chcete, aby víno bylo doručeno ještě v den objednání? Doručujeme ten samý den po celé Praze! Žádná problém*! (Viz podmínky doručení) Pokud žijete mimo Prahu a objednáte víno do 16:30 hodin, bude Vám doručeno následující pracovní den.

Vrácení zboží zdarma!

V případě, že Vám víno nebude chutnat, nezoufejte! Zboží zabalte do originální krabice, ve které Vám bylo doručeno a připravte ho tak, aby ho kurýr mohl v domluvený čas vyzvednout. Hned jak víno obdržíme, vrátíme Vám celou částku zpět.

Minimální objednávka

Nabízíme super ceny, nejlepší možné služby, přijímáme vrácení zboží ZDARMA. Proto, ve většině případů, prodáváme vína po kartonech (po 6-ti lahvích).

E-shopy Dárky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.