Sonatacoin.cz

Získejte zpět až 0.53%

Provozujeme kryptosměnárnu, která slouží pro nákup a prodej kryptoměn Bitcoin, Litecoin a Ethereum. Máme nejvýhodnější kurz a nejnižší poplatky v ČR. Klienti u nás nakupují a prodávají za tisícové částky. 

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sonatacoin.cz

Cashback
0.53%

O obchodu Sonatacoin.cz

Společnost Solidní Finance, a.s. byla založena jako uzavřený investiční fond v roce 2010 a přešlo na ní podnikání dalších našich firem, které byly založeny v roce 1994. Stalo se tak formou fúze, tedy sloučením všech firem. Máme základní kapitál 55 milionů korun a fungujeme od roku 1994, to je 24 let, vždy bez jakýchkoliv problémů.

Podnikali jsme v mnoha oblastech, též jako člen burzy cenných papírů Praha, obchodování s cennými papíry, tedy akcie a deriváty. Nyní se několik roků zabýváme oblastí kryptoměn.

Máme tým zkušených odborníků, kteří se zabývají od počátku existence kryptoměn touto oblastí a naše firma v roce 2017 začala připravovat spuštění kryptoměnové burzy. Ta nabídne zákazníkům obchodování s kryptoměnami s možností půjčování si měn mezi sebou. Tento projekt je ve fázi testovací verze a do doby spuštění budeme provozovat kryptoměnovou směnárnu, která se plynule rozšíří o obchodování.

Finance a půjčky Investice Hypotéky Pojištění Půjčky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.