Sizeer.sk

Získejte zpět až 7%

Sizeer je európskou sieťou viac ako 90 multibrandových predajní s obuvou a oblečením z kategórie streetwear. V e-shope http://sizeer.sk nájdete takmer všetko, čo práve nosí európskej ulice - Nike Sportswear, Lacoste, adidas Originals, Converse, New Balance, Vans, New Era, Reebok, Puma, Timberland, Birkenstock, Beats - ikony, limitovanej kolekcie aj novinky. 100% originality!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sizeer.sk

Cashback
7%

O obchodu Sizeer.sk

Kto sme?

Určite poznáte naše logo – Sizeer. Sme európskou sieťou viac ako 90 multibrandových predajní s obuvou a oblečením z kategórie streetwear, podporovaných e-shopami v niekoľkých krajinách. Nachádzame sa v najdôležitejších európskych mestách.

Čo u nás kúpite?

Sizeer je štýlovým a príjemným miestom, v ktorom sa každý mladý človek, závislý na sneakers a pouličnej móde bude cítiť ako doma. Na našich poličkách nájdete takmer všetko, čo sa práve nosí na európskych uliciach. Nike Sportswear, Lacoste, adidas Originals, Converse, New Balance, Vans, New Era, Reebok, Puma, Timberland, Birkenstock, Beats – ikony, limitované kolekcie, zakaždým porcia noviniek. 100 % originality!

Tvoríme

štýl mladých ľudí po celom svete a dodávame im kultové produkty pre každodennú štylizáciu.

Inšpirujeme sa

pouličnou módou a kultúrou sneakers. Sledujeme, ako sa obliekajú skutoční módny ovplyvňovatelia z hlavných európskych miest.

Skúmame, sledujeme, testujeme

každú novú značku, kým ju pridáme do našeho portfólia. Vstup jedine pre najlepších.

Zameriavame sa na

kultovú značku – kvalita je nadčasová a vždy sa obháji.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.