Sizeer.cz

Získejte zpět až 7%

Sizeer je evropskou sítí více než 90 multibrandových prodejen s obuví a oblečením z kategorie streetwear. V e-shopu sizeer.cz najdete téměř vše, co zrovna nosí evropské ulice - Nike Sportswear, Lacoste, adidas Originals, Converse, New Balance, Vans, New Era, Reebok, Puma, Timberland, Birkenstock, Beats – ikony, limitované kolekce i novinky. 100 % originality!

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sizeer.cz

Cashback
7%

O obchodu Sizeer.cz

Kdo jsme?

Vítejte, děkujeme, že jste přišli. Určitě znáte naše logo – Sizeer je evropskou síti více než 90 multibrandových prodejen s obuvi a oblečením z kategorie streetwear, podporovaných eshopy v několika zemích. Jsme v nejdůležitějších evropských místech, kam se rádi vracíte na povedený shopping.

Co u nás koupíte?

Sizeer je stylový a příjemný prostor, ve kterém se každý mladý člověk, závislý na sneakers a pouliční módě, bude cítit jako doma. Na našich poličkách – reálných a online – najdete téměř vše, co zrovna nosí evropské ulice. Nike Sportswear, Lacoste, adidas Originals, Converse, New Balance, Vans, New Era, Reebok, Puma, Timberland, Birkenstock, Beats – ikony, limitované kolekce, vždy porce novinek. 100 % originality!

Tvoříme

styl mladých lidí po celém světě a dodáváme jím kultovní produkty pro každodenní stylizace.

Inspirujeme se

pouliční módou a kulturou sneakers. Sledujeme, jak se oblékají ti kteří určují módní trendy.

Zkoumáme, ohmatáváme, sledujeme, testujeme

každou novou značku, než ji přidáme do našeho portfolia. Vstup pouze pro nejlepší.

Zaměřujeme se na

kultovní značky – kvalita je nadčasová a vždy se obhájí.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.