Seminarkyza1.cz

Získejte zpět až 343 Kč
Seminarkyza1.cz je služba pro studenty VŠ, kteří nemají dostatek času na vypracování např. seminární, bakalářské či diplomové práce. Pro studium bez stresu a úsporu i více než 100 hodin u přípravy podkladů.

Cílová skupina: Cílová skupina jsou movití studenti soukromých škol, dálkových studií a studenti manažerských vzdělávacích programů zakončené např. titulem MBA, LLM atd. Z hlediska oboru vedou humanitní obory (management, marketing, ekonomika, pedagogické, sociální, ošetřovatelství, psychologie a další)

Podmínky
Cookies je 30 dní.
Affiliate publisherovi náleží provize 490 Kč za konečnou objednávku pokladů pro VŠ.
Za konečnou objednávku formátování, korektury, nebo pomoci se zadáním je udělována provize 140 Kč.

Zakázané zdroje trafficu:
Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví.
Brand Bidding
Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Seminarkyza1.cz

Cashback
343 Kč

O obchodu Seminarkyza1.cz

Služby Operátoři, TV


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.