Sedacky-nabytok.sk

Získejte zpět až 2.45%

Sedačky-Nábytok je český a slovenský e-shop s nábytkom, špecializujúca sa na predaj sedacích súprav a nábytku. Náš sortiment je dovážaný iba od preverených dodávateľov a vďaka veľkému množstvu spokojných zákazníkov sa radíme medzi obľúbené internetové i kamenné predajca nábytku po celej ČR a SR. Každý zákazník má dopravu zadarmo na všetko a bez obmedzenia a má možnosť nakupovať aj na splátky.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sedacky-nabytok.sk

Cashback
2.45%

O obchodu Sedacky-nabytok.sk

Už od roku 2010 predávame nábytok pre všetkých, ktorí si cenní spoľahlivosti, osobného prístupu a hľadajú "niečo" navyše.

Pred ôsmimi rokmi sme začínali v malých kanceláriách v Ostrave (ČR) a postupom času a veľké usilovnosti sme sa rozrástli o dve veľké predajne a štatút jedného z najväčších e-shopov s nábytkom. Dnes náš e-shop nájdete v Českej a Slovenskej republike a čoskoro aj v Nemecku a Rakúsku. Okrem predajní máme aj vlastné sklady a autodopravu s dispečingom.

Bez našich zákazníkov by to však nebolo možné. Preto je našim cieľom sprístupniť vysnívané bývanie čo najviac ľuďom. Ako? Dostupnou cenou pri zachovaní čo najvyššej kvality výrobkov. Bezchybným servisom, ktorý je pre nás samozrejmosť, nie niečím nadštandardným.

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.