Sedacky-nabytek.cz

Získejte zpět až 2.45%

Sedačky-Nábytek je český a slovenský e-shop s nábytkem, specializující se na prodej sedacích souprav a nábytku. Náš sortiment je dovážen pouze od prověřených dodavatelů a díky velkému množství spokojených zákazníků se řadíme mezi oblíbené internetové i kamenné prodejce nábytku po celé ČR a SR. Každý zákazník má navíc dopravu zdarma na vše a bez omezení. Zákazník má možnost nakupovat i na splátky a možnost vizualizace zdarma.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sedacky-nabytek.cz

Cashback
2.45%

O obchodu Sedacky-nabytek.cz

Už od roku 2010 prodáváme nábytek pro všechny, kteří si cenní spolehlivosti, osobního přístupu a hledají "něco" navíc.

Před osmi lety jsme začínali v malých kancelářích v Ostravě a postupem času a velké píle jsme se rozrostli o dvě velké prodejny a statut jednoho z největších e-shopů s nábytkem. Dnes náš e-shop najdete i na Slovensku a brzy také v Německu a Rakousku. Kromě prodejen máme i vlastní sklady a autodopravu s dispečinkem

Bez našich zákazniků by to však nebylo možné. Proto je našim cílem zpřístupnit vysněné bydlení co nejvíce lidem. Jak? Dostupnou cenou při zachování co nejvyšší kvality výrobků. Bezchybným servisem, který je pro nás samozřejmost, nikoliv něčím nadstandardním.

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.