Sanasport.sk

Získejte zpět až 2.8%

Sanasport.sk je slovenský internetový obchod se specializací na běh, orientační běh, florbal, házenou, tenis, fitness a volejbal. U všech zmíněných sportů dokáže e-shop nejen nabídnout širokou nabídku kvalitního zboží, ale i odborně poradit. Zákazník si může vybrat z mnoha popoulárních a autorizovaných značek jako Adidas, Reebok, Mizuno či Asics.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sanasport.sk

Cashback
2.8%

O obchodu Sanasport.sk

Žijeme športom

Sme špecialisti na športové vybavenie pre beh, fitness, halové športy, outdoor aj aktívne strávený voľný čas. Našou prioritou je pomôcť vám športovať tak, aby pre vás bol pohyb čo najpríjemnejší a najzdravší.

Radi sa o vás staráme

Ako zákazník ste pre nás vždy číslo jeden. Poskytneme vám maximálne individuálny prístup. A aby ste vždy dostali relevantné a presné informácie, vyberáme si svoj personál medzi skúsenými a nadšenými športovci, ktorých potom pravidelne odborne školíme. Vďaka tomu vám spoľahlivo pomôžu s výberom typologicky najvhodnejšieho obutia a vybavenie. Nakupujete online? Ani tak v tom nie ste sami. Neváhajte sa na nás obrátiť na našom on-line chate, radi vám poradíme.

Sme akční

Sme bezodná studnica akčných nápadov. Vymýšľame, organizujeme a podporujeme rôzne športové projekty.

  • Našou veľkou pýchou je napríklad seriál Môj Prvý Beh, ktorý prostredníctvom desiatok videí učí bežca všetko potrebné od prvých krôčikov až po prvé ultramaratóny.
  • Súťaž #behamzdarma zase odmeňuje bežcov, ktorí svoje úspechy zdieľajú na Instagramu.
  • Neobmedzujeme sa však len na online aktivity. Týždeň čo týždeň vybiehame na pravidelné tréningy pre verejnosť zdarma a každoročne organizujeme napríklad benefičný závod Päť brnenských vrcholov na podporu nevidiacich bežcov.
  • Podporujeme tiež napríklad projekt Topánka roku, ktorý je najväčším nezávislým testom športovej obuvi u nás. Pravidelne do neho zapožičiavame niektoré modely a usporadúvame testovanie na našich tréningoch.
Sportovní potřeby E-shopy Oblečení a móda Oblečení


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.