Sanasport.cz

Získejte zpět až 2.8%

Sanasport.cz je internetový obchod se specializací na běh, orientační běh, florbal, házenou, tenis, fitness a volejbal. U všech zmíněných sportů dokáže e-shop nejen nabídnout širokou nabídku kvalitního zboží, ale i odborně poradit. Zákazník si může vybrat z mnoha popoulárních a autorizovaných značek jako Adidas, Reebok, Mizuno či Asics.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Sanasport.cz

Cashback
2.8%

O obchodu Sanasport.cz

Žijeme sportem

Jsme specialisté na sportovní vybavení pro běh, fitness, halové sporty, outdoor i aktivně strávený volný čas. Naší prioritou je pomoci vám sportovat tak, aby pro vás byl pohyb co nejpříjemnější a nejzdravější.

Rádi o vás pečujeme

Jako zákazník jste pro nás vždy číslo jedna. Poskytneme vám maximálně individuální přístup. A abyste vždy dostali relevantní a přesné informace, vybíráme si svůj personál mezi zkušenými a nadšenými sportovci, které pak pravidelně odborně školíme. Díky tomu vám spolehlivě pomohou s výběrem typologicky nejvhodnějšího obutí a vybavení. Nakupujete online? Ani tak v tom nejste sami. Neváhejte se na nás obrátit na našem on-line chatu, rádi vám poradíme.

Jsme akční

Jsme bezedná studnice akčních nápadů. Vymýšlíme, pořádáme a podporujeme různé sportovní projekty.

  • Naší velkou chloubou je třeba seriál Můj První Běh, který prostřednictvím desítek videí učí běžce vše potřebné od prvních krůčků až po první ultramaratony.
  • Soutěž #behamzdarma zase odměňuje běžce, kteří své úspěchy sdílejí na Instagramu.
  • Neomezujeme se však jen na online aktivity. Týden co týden vybíháme na pravidelné tréninky pro veřejnost zdarma a každoročně pořádáme třeba benefiční závod Pět brněnských vrcholů na podporu nevidomých běžců.
  • Podporujeme také například projekt Bota roku, který je největším nezávislým testem sportovní obuvi u nás. Pravidelně do něj zapůjčujeme některé modely a pořádáme testování na našich trénincích.
Sportovní potřeby E-shopy Oblečení a móda Oblečení


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.