Relaxero.sk

Získejte zpět až 3.5%

Slevotéka je portál kolektívneho nakupovania špecializujúca sa na víkendové pobyty a zážitky.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Relaxero.sk

Cashback
3.5%

O obchodu Relaxero.sk

Máme to veľké šťastie, že práca je pre nás zábavou. Všetci vo firme sa výhodným cestovaním bavíme a robíme maximum pre to, aby ste sa bavili tiež. Náš cieľ je jediný: umožniť každému cestovať lacno a spoznávať krásne miesta Slovenska, Česka i Európy. Snažíme sa tvoriť balíčky pobytov tak, aby si každý vybral a prežil chvíle odpočinku podľa svojich predstáv. Spokojnosť klientov je pre nás najdôležitejšia, preto vám s čímkoľvek poradíme, napríklad výber dovolenky s nami vyriešite cez telefón, e-mailom alebo online prostredníctvom chatu. Pomôžeme tiež vyriešiť rezervácie v cudzom jazyku alebo s čímkoľvek iným.

Sídlime v Brne a zľavy na cestovanie pripravujeme už od roku 2010. Pod značkou Relaxero pôsobíme od roku 2015. Za tento čas sme ich pripravili viac ako 4 000 a na ďalších usilovne pracujeme. Spolupracujeme s viac ako 450 hotelmi, penziónmi a cestovnými kanceláriami. Za oddychom, športom alebo poznaním s nami vyrazilo viac ako 200 000 zákazníkov.

Slevové portály


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.