Pujcka7.cz

Získejte zpět až 980 Kč

Půjčka 7 je výborným řešením pro překlenutí dočasných finančních problémů. Například, pokud potřebujete rychlý úvěr pro uskutečnění velkého nákupu za výhodnou cenu, neotálejte, protože pak můžete snadno přijít o skvělou příležitost.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Pujcka7.cz

Cashback
980 Kč

O obchodu Pujcka7.cz

VÝHODY:
- Nízký úrok, neplatíte žádné skryté poplatky Prověřený poskytovatel, 7 let na trhu
Bleskové vyřízení žádosti, peníze do 15 minut na účtu
- Vlastní účty u největších Českých bank = bezplatný a rychlý převod peněz
- Nadprůměrná schvalovatelnost žádostí
- Možnost prodloužení splatnosti
- Nepotřebujete žádného ručitele ani hmotnou zástavu
- On-line vyřízení žádosti z domova, z práce i na cestách, úvěr bez složitého papírování
- Výhodný bonusový program nabízející SLEVY až 75 % stálým klientům
- Úvěr je dostupný i pro seniory (v případě dostatečného příjmu)
- Možnost okamžitého splacení platební kartou

Finance a půjčky Půjčky Finance a půjčky

Podmínky obchodu

Občan ČR ve věku 21 a více let, stálý příjem, bez nesplacených pohledávek, vlastnící bankovní účet, není v exekučním řízení.Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.