Primagran.cz

Získejte zpět až 3.5%

Granitové dřezy jsou stále oblíbenější řešení, které se používá v kuchyních navržených v jakémkoli stylu. Estetické a odolné vůči poškození, hodí se do moderních, klasických a také skandinávských interiérů. Značka Prima Gran je výrobcem granitových dřezů nejvyšší kvality.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Primagran.cz

Cashback
3.5%

O obchodu Primagran.cz

Kuchyňské dřezy Prima Gran jsou vyrobeny z jedinečné směsi žulových agregátů a pryskyřic. To dělá kuchyňské dřezy estetické, odolné a trvalé. Nabízíme granitové dřezy různých tvarů v pěti univerzálních barvách. V naší nabídce najdete malé kuchyňskédřezy a také velké dřezy pro rodinné kuchyně.

Jako výrobce granitových dřezů dbáme na to, aby naše výrobky byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, navrženy podle nejnovějších trendů a staly se funkčním zařízením v každé kuchyni. Můžete si být jisti, že kupujete "u zdroje" a ceny našich výrobků jsou velmi výhodné. Spojujeme moderní vzhled kuchyňských dřezů s praktickými řešeními, která vycházejí vstříc novým technologiím a zároveň čerpají z toho, co je nejlepší v kuchyňských dřezech po dlouhá léta.

Naše granitové dřezy najdete v internetovém obchodě Prima Gran. Nabízí široký výběr granitových kuchyňských dřezů a příslušenství. Každý model má záruku 35 let. Úspěch granitových dřezů Prima Gran je založen na pečlivé výrobě, vysoce kvalitních komponentech, jedinečné receptuře, technologickém know-how a také lidech s nadšením pro vytváření praktických a moderních kuchyňských dřezů.

Prima Gran nabízí kuchyňské dřezy s nadčasovým designem v klíčových úsecích, jednodřezy, jednodřezy s vaničkou, dvojdřezy i rohové dřezy. Nabídka zahrnuje také nejrůznější druhy kuchyňských doplňků, jako jsou granitové a chromové baterie a nové výrobky, které mají skvělé recenze zákazníků.

Náš obchod s dřezy se může pochlubit stovkami tisíců spokojených zákazníků a tisíci pozitivních recenzí. Doufáme, že se také připojíte ke skupině spokojených zákazníků obchodu Prima Gran.

Elektro Domácí spotřebiče E-shopy Bydlení - Nábytek Hobby Dárky IT


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.