Peripetie.cz

Získejte zpět až 5.6%

Peripetie.cz je největším prodejcem zboží značky Santoro London v České Republice. Pojmy Gorjuss a Mirabell jsou již téměř legendární a v našem obchodě najdete téměř vše, co se s tímto designem vyrábí. V nabídce máme více než 1000 položek a všechny jsou skladem.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Peripetie.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Peripetie.cz

Něco málo o nás

Jak to všechno začalo? Jednoho víkendového rána na jaře roku 2007 značkou 70´s UP. Zamilovali jsme se do ní a rozhodli jsme se, že umožníme i ostatním, aby si mohli tašky, kabelky a peněženky této značky pořídit. Po začátcích na Aukru začaly vznikat stránky našeho e-shopu, postupně jsme naši nabídku rozšiřovali o nové značky.  Před několika lety jsme propadli kouzlu úžasné anglické značky Santoro London. Objevili jsme ji pro českého zákazníka a troufáme si tvrdit, že máme i nejširší nabídku zboží tohoto výrobce v České Republice. Když jsme v roce 2007 začínali, předsevzali jsme si, že v našem obchodě budeme nabízet pouze zboží, které se i nám osobně líbí a že obchod bude a zůstane naším koníčkem. Se Santorem se nám toto předsevzetí daří plnit!

O značce Santoro


Značka Santoro London vznikla v roce 1984 díky houževnaté a tvořivé spolupráci Meery a Lucia Santorových. V malé dílně poblíž londýnské Carnaby vznikala různá přáníčka a pohlednice. Již první kolekce tohoto tvůrčího páru vyvolala zájem u představitelů filmové společnosti 20th Century Fox, kteří navštívili jejich malé studio. Výsledkem této návštěvy byla spolupráce, díky níž se podařilo značce Santoro získat licenci k vytvoření kolekce s tehdy největšími hvězdami Hollywoodu. Malá dílna se rozrůstá, velký zlom přichází v roce 1994, kdy Santoro představuje 3D pohlednice, které je možné složit do 2D formátu a poslat je v klasické obálce. Tyto tzv. „Swing Cards“ získaly spoustu ocenění, včetně "Pohlednice roku" a "Nejkreativnější použití papíru". Svým adresátům přinášejí radost dodnes a už se jich prodalo přes 15 milionů. Dárky a dekorace z papíru však pomalu již nestačí a Santoro svou nabídku rozšiřuje o tašky, kabelky, peněženky, klíčenky, hrnečky…Santoro působí ve více než 60 zemích světa a získalo více než 50 různých mezinárodních ocenění….

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.