Patro.cz

Získejte zpět až 8.82%

E-shop Patro.cz nabízí více než 400 tisíc produktů od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Patro.cz

Cashback
8.82%

O obchodu Patro.cz

Historie e-shopu sahá až do roku 1998, kdy proběhl zároveň první nákup. Lze ho tedy považovat za průkopníka české e-commerce scény. V současnosti má e-shop 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České i Slovenské republiky.

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software Hračky Hudba Knihy Chovatelské potřeby Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Zdravá výživa Děti Oblečení a móda Oblečení Obuv

Podmínky obchodu

Affiliate publisherovi náleží provize až 4,9 % z objednávky za zboží.
Provize 4,9 % – produkty Tescoma, šperky a dárkové předměty
Provize 2,7 % – sportovní vybavení, knihy a hračky, kabelky a kufry, nářadí nebo domácí potřeby a bytové doplňky
Provize 1,5 % – domácí spotřebiče a svítidla, obuv a oblečení, kancelářské potřeby, lékárenské produkty, elektroniku, drogerii
Provize 1 % – zahradních potřeb a nástrojů, jako jsou polostřihy, plachty, fólie, pily a ostatní zahradní stroje
Provize 0 % – mobilní telefony, hry na PC a konzole, hardware a GPS, fototechnika, produkty auto-motoBlog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?