Patro.cz

Získejte zpět až 8.82%

E-shop Patro.cz nabízí více než 400 tisíc produktů od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Patro.cz

Cashback
8.82%

O obchodu Patro.cz

Historie e-shopu sahá až do roku 1998, kdy proběhl zároveň první nákup. Lze ho tedy považovat za průkopníka české e-commerce scény. V současnosti má e-shop 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České i Slovenské republiky.

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software Hračky Hudba Knihy Chovatelské potřeby Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Zdravá výživa Děti Oblečení a móda Oblečení Obuv

Podmínky obchodu

Affiliate publisherovi náleží provize až 4,9 % z objednávky za zboží.
Provize 4,9 % – produkty Tescoma, šperky a dárkové předměty
Provize 2,7 % – sportovní vybavení, knihy a hračky, kabelky a kufry, nářadí nebo domácí potřeby a bytové doplňky
Provize 1,5 % – domácí spotřebiče a svítidla, obuv a oblečení, kancelářské potřeby, lékárenské produkty, elektroniku, drogerii
Provize 1 % – zahradních potřeb a nástrojů, jako jsou polostřihy, plachty, fólie, pily a ostatní zahradní stroje
Provize 0 % – mobilní telefony, hry na PC a konzole, hardware a GPS, fototechnika, produkty auto-motoBlog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.