Notino.sk

Získejte zpět až 7%

My v Notine veríme, že krása má byť dostupná pre každého, pretože krása dokáže dodávať sebavedomie a meniť. Keď sa ľudia cítia krásni, jednoduchšie dosahujú svoje ciele a na oplátku robia krajším aj svet okolo seba.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Notino.sk

Cashback
7%

O obchodu Notino.sk

Sme najväčším on-line predajcom parfémov a kozmetiky v Európe. Máme pre vás nielen všetky známe svetové značky, ale aj produkty menších lokálnych výrobcov, ktoré inde nenájdete. Od slnečných francúzskych lúk po omamný orient. Celkovo u nás nájdete vyše 60 000 produktov od 1 500 značiek na jednom mieste. Všetok tovar máme k dispozícii vo vlastnom sklade.

E-shopy Kosmetika, péče o tělo Parfémy Zdravá výživa


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.