Nej-ceny.cz

Získejte zpět až 0.56%

Společnost J+M vznikla v roce 1998 jako firma, zaměřující se především na oblast prodeje, instalace a údržby rozsáhlých systémů výpočetní techniky, softwaru, kancelářské techniky a příslušenství. Postupně firma nabídku produktů a služeb rozšiřovala a vylepšovala. Aktuálně firma provozuje internetový obchodní dům s pestrou nabídkou produktů od výpočetní techniky přes potřeby do domu, bytu a zahrady až po módní zboží typu obuvi Crocs. O obchodní partnery a zákazníky pečuje tým 12 zaměstnanců mladého a dynamického kolektivu.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Nej-ceny.cz

Cashback
0.56%

O obchodu Nej-ceny.cz

Historie naší ryze české firmy sahá až do roku 1998. Původní specializací byl prodej a servis systémů výpočetní techniky, softwaru, kancelářské techniky a příslušenství. Odborné technické zázemí firmy bylo následně využito pro další rozvoj firmy. Založena byla internetová nákupní galerie Nej-ceny.cz s pestrou nabídkou produktů a služeb - od výpočetní techniky přes potřeby do domu, bytu a zahrady až po módní zboží. Stali jsme se úspěšným autorizovaným prodejcem obuvi Crocs s každoročně největším výběrem modelů v ČR, dále jsme certifikovanými prodejci tisíců položek technického i jiného zboží s téměř 100% kladných referencí od zákazníků. Nabídku neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme.

Současnost

V současnosti disponujeme nabídkou více než 40.000 produktů, polovinu z nich jsme schopni odeslat obratem a více než 15.000 položek navíc s dopravou zdarma.  Využít lze stovky výdejních míst s levným osobním odběrem nebo si nechat poslat zboží až domů či vyzvednout jej kdykoli 24h denně v depech ČP. O obchodní partnery i o zákazníky pečuje zkušený tým zaměstnanců mladého, dynamického kolektivu.

Cíle

I přes neustálý růst je naším cílem udržení kvalitní úrovně péče o každého zákazníka při zachování dostupných, příznivých cen zboží. Bezproblémová, rychlá komunikace a servis, možnost přizpůsobení se potřebám zákazníka a rychlost dodání je to hlavní, co naši galerii odlišuje od konkurenčních a na tom chceme i dále stavět. Už nyní jsme na základě množství kladných referencí získali Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky od nezávislého portálu Heureka.cz.

Oblečení a móda Auto - Moto - Cyklo Elektro Elektronika Hobby Oblečení E-shopy Domácí spotřebiče Konzole a hry Bydlení - Nábytek Sportovní potřeby Hodinky a šperky Obuv Módní doplňky E-shopy E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.