Nabytek-Forliving.cz

Získejte zpět až 4.9%

E-shop nabytek-forliving.cz spolupracuje s předními českými a evropskými výrobci nábytku a zaručuje nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Proto mezi stálé zákazníky patří známé společnosti jako ČT, Karlova univerzita v Praze a mnoho dalších státních institucí i soukromých firem. E-shop disponuje nejsofistikovanější strukturou filtrů a kategorií pro snadnou orieantaci zákazníků. Zákazníci mohou nakupovat v kategoriích: obývací pokoj, bytové doplňky, ložnice, dětský pokoj, domácí potřeby, jídelna, předsíň, kancelář, kuchyně, zahrada, koupelna…

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Nabytek-Forliving.cz

Cashback
4.9%

O obchodu Nabytek-Forliving.cz

Největší internetový obchod s nábytkem v České republice

V e-shopu Nábytek FORLIVING najdete kompletní vybavení domácnosti s garancí nejnižší ceny a dobré kvality. Spolupracujeme s více než 50 českými i zahraničními dodavateli.

Patříme například k významným prodejcům špičkového dánského nábytku Tvilum. Úzce spolupracujeme také s předním italským výrobcem plastového nábytku ProGarden a řadou dalších. Z produktů našich partnerů pečlivě vybíráme, abychom vám dodali ty nejlepší.

Od roku 2003 jsme obsloužili už přes 100 000 zákazníků. Desítky státních institucí včetně České televize nebo Univerzity Karlovy v Praze, mnoho firem, známých osobností i stovky celých domácností. Jsme dlouhodobými členy Asociace pro elektronickou komerci a v hodnocení na Heureka.cz patříme k nejúspěšnějším v našem oboru.

Navštivte nás ve Vestci u Chrudimi

Vaše poptávky vyřizujeme z areálu ve Vestci u Chrudimi, kde máme skladové prostory o výměře 1 500 m 2 , zázemí společnosti a vzorkovou prodejnu. Zastihnete nás tu od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin. I když se stále rozrůstáme, osobní přístup pro nás zůstává prioritou.

Vybavte si celou domácnost či kancelář

 

Díky našemu e-shopu už nemusíte shánět nábytek a doplňky na mnoha místech – u nás vybavíte byt, dům, zahradu i kancelář. U většiny produktů nabízíme výběr z více provedení a dezénů. Snadno tak sladíte vše od kuchyně až po ložnice. Pokud si přece jen nejste jisti, je vám k službám náš bytový designér. V letní sezóně se specializujeme na zahradní nábytek, kde patříme k největším prodejcům v ČR.

O vaši spokojenost pečuje 16 zaměstnanců a několik externích specialistů.

Věříme, že naší vizí kvality a poctivosti naplníme i vaše představy o příjemném nakupování.

Bydlení - Nábytek E-shopy Hobby


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.