Muzikant.cz

Získejte zpět až 2.8%

Naše společnost Muzikant.cz s.r.o. se sídlem v Ostravě, působí na českém trhu s hudebními nástroji již od roku 1993. Jako jedni z prvních jsme hudební nástroje začali prodávat také prostřednictvím internetu na adrese www.muzikant.cz. V roce 2003 jsme stáli u zrodu Asociace prodejců hudebních nástroj České republiky.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Muzikant.cz

Cashback
2.8%

O obchodu Muzikant.cz

Našim zákazníkům nabízíme výběr těch nejlepších a nejžádanějších hudebních nástrojů od flétniček pro děti, přes široké spektrum kytar, klávesových nástrojů a příslušenství k nim, až po bicí sady a ozvučovací systémy. Jsme autorizovanými prodejci řady významných značek jako YAMAHA, MARSHALL, JBL , ROLAND, WARWICK, AMERICAN DJ, SENNHEISER, NEUMANN a dalších. Nakupujeme přímo od výrobců z celého světa a z největších velkoskladů v Německu, Španělsku, Holandsku, Belgii, Itálii, Rakousku a Velké Británii. .

V posledních letech investujeme především do modernizace webu, posílení marketingu a komunikace se zákazníkem prostřednictvím sociálních sítí a mailingu.

V roce 2015 jsme učinili jeden z nejzásadnějších kroků v historii Muzikant.cz - koupili jsme vlastní nemovitost. Náš nový domov v Ostravě - Porubě na ulici Mongolská 1670/40B, jsme slavnostně otevřeli 25. dubna 2016. Patronem nám byl Jarek Nohavica, který pro nás speciálně složil krátkou báseň .

Naše centrální prodejna má široký sortiment  a velké skladové prostory. V současné době je největší prodejnou s hudebními nástroji na Severní Moravě. 

Děti Elektro Elektronika Hobby E-shopy Domácí spotřebiče Konzole a hry Bydlení - Nábytek E-shopy


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.