Marimex.cz

Získejte zpět až 2.8%

Marimex patří mezi největší specializované prodejce bazénů a relaxačních technologií v České republice. Ze sortimentu nyní máte možnost propagovat nejrůznější zboží jako nadzemní bazény a jejich příslušenství, solární techniku, trampolíny, pískoviště a klouzačky na zahradu, sauny, vířivky a další zboží pro dům a zahradu.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Marimex.cz

Cashback
2.8%

O obchodu Marimex.cz

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Jsme specializovaným prodejcem již 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokážeme poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků.

Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, infrasauny a trampolíny. Dále nabízíme i vířivky, dětské hrací sestavy na zahradu, nafukovací a zahradní nábytek.

Jeden z největších showroomů v Evropě

Hlavní sídlo společnosti se nachází v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom. Na ploše přesahující 500 metrů čtverečních vystavujeme většinu našich bazénů, trampolín, infrasaun, relaxační techniky a dalšího příslušenství. Vzhled showroomu a vystavené zboží kopírují aktuální roční období. V zimě je možné vyzkoušet některý z modelů infrasaun, zatímco v létě je pro zákazníky připravena široká nabídka bazénů, trampolín a vířivek.

Svou rozlohou patří náš showroom mezi největší svého druhu v Evropě. Prodejní tým tvoří odborníci pohybující se ve svém oboru mnoho let. Rádi návštěvníky seznámí s novými trendy v oblasti relaxace, duševního zdraví a aktivního odpočinku.

Jednička v bazénovém sortimentu

Hlavní sezónou společnosti je bezkonkurečně léto. V oblasti nadzemních bazénů (tzv. Quick Up Pools) patříme mezi největší dodavatele pro střední a východní Evropu. V rámci České republiky nás tento sortiment staví do pozice jedničky na trhu.

Mezi hlavní výhody nadzemních bazénů patří jednoduchost a rychlost montáže. Na pozemek lze nadzemní bazén bez obav umístit bez stavebního povolení. Není potřeba provádět žádné složité stavební úpravy pozemku, stačí, aby podloží bylo rovné. Každou sezónu je také možné bazén postavit na jiné místo. Jakmile je z něho vypuštěná voda, lze jej libovolně přesouvat.

Dalším podstatným aspektem je cenová dostupnost těchto bazénů. Oproti zapuštěným bazénům zde odpadají náklady na výstavbu a materiál. Jejich ceny se pohybují v řádech stovek či tisíců korun.

Vodu v nadzemním bazénu je také snadnější prohřát, ať už s pomocí solárních panelů, či plachet, anebo jen díky okolní teplotě. Bezpečná, čistá a průzračná se udrží díky připojené filtraci a průběžnému doplňování bazénové chemie stejně jako u zapuštěných bazénů.

S hlavou v oblacích a nohama na trampolíně

Trampolíny jsou vděčným zdrojem aktivního pohybu jak v jarních měsících, tak i na podzim. Ze skákání na trampolíně jsme díky preciznímu zpracování a detailním modifikacím materiálu udělali bezpečnou zábavu. Pro naše trampolíny je typická kombinace kvality a příznivé ceny.

S ohledem na bezpečnost a odolnost je zesílena šíře stěn použitých trubek. Odrazová plocha je vyrobená z UV odolného materiálu s dlouhou životností a zabraňuje odření pokožky při dopadu. Vnitřní bezpečnostní síť s ocelovou obručí chrání skákajícího před vypadnutím a před kontaktem s rámem a pružinami. Vstupní otvor na skákací plochu je jištěn nejen zipem, nýbrž i přezkami. Dalším bezpečnostním prvkem jsou i schůdky s protiskluzovou úpravou.

Skákání na trampolíně uvolňuje mysl a zpevňuje tělo. Nosnost 150 kg dává prostor jak dětskému hraní, tak i posílení svalů, aerobní kapacity a odolnosti proti stresu u dospělých.

Hobby E-shopy Bydlení - Nábytek


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.