Londonclub.sk

Získejte zpět až 4.9%

Objevte v London Clubu širokou nabídku módních kousků, které by neměly chybět v žádném šatníku. Kromě stylové dámské, pánské a dětské módy v obchodě najdete i velký výběr sportovních doplňků. Londonclub.sk je kreativní, hravý a je tady pro všechny, kteří chtějí být trendy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Londonclub.sk

Cashback
4.9%

O obchodu Londonclub.sk

V roce 2011 vycestoval jeden ze zakladatelů London Clubu do Londýna a byl fascinován outfity, které viděl v ulicích, v barech, v obchodech, školách či sportovištích a rozhodl se přinášet tyto ojedinělé trendy i zákazníkům do Čech.

A tak z koníčku vznikla v roce 2012 společnost London Club s.r.o. Počáteční vize byla přinášet zákazníkům z Česka zejména londýnskou módu, nicméně s postupným růstem společnosti se nabídka rozšířila i o další světové značky.

V roce 2015 jsme začali působit na Slovensku a se zvyšující se poptávkou jsme v roce 2017 založili velkoobchod s módou.

V současné době London Club nabízí unikátní koncentraci značek a náš zákazník si může vybírat více než z 15 tisíc kousků oblečení, přičemž nové zboží přidáváme každý den.

Přinášíme kousky, které jsou právě teď IN.  Sledujeme pro vás poslední trendy v londýnských ulicích a přinášíme je k vám. Nabízíme módu Ready to Wear.

Móda nás baví, jsme módní nadšenci, ladíme pro vás outfity, kombinujeme a hrajeme si, jak říká Stefano Gabbana: “ Móda je jako hra, nová pravidla s novou sezonou.“

 „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím: jak mi visí ve skříni.“  Carrie Bradshaw

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?