Londonclub.cz

Získejte zpět až 4.9%

Objevte v London Clubu širokou nabídku módních kousků, které by neměly chybět v žádném šatníku. Kromě stylové dámské, pánské a dětské módy v obchodě najdete i velký výběr sportovních doplňků. Londonclub.cz je kreativní, hravý a je tady pro všechny, kteří chtějí být trendy.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Londonclub.cz

Cashback
4.9%

O obchodu Londonclub.cz

V roce 2011 vycestoval jeden ze zakladatelů London Clubu do Londýna a byl fascinován outfity, které viděl v ulicích, v barech, v obchodech, školách či sportovištích a rozhodl se přinášet tyto ojedinělé trendy i zákazníkům do Čech.

A tak z koníčku vznikla v roce 2012 společnost London Club s.r.o. Počáteční vize byla přinášet zákazníkům z Česka zejména londýnskou módu, nicméně s postupným růstem společnosti se nabídka rozšířila i o další světové značky.

V roce 2015 jsme začali působit na Slovensku a se zvyšující se poptávkou jsme v roce 2017 založili velkoobchod s módou.

V současné době London Club nabízí unikátní koncentraci značek a náš zákazník si může vybírat více než z 15 tisíc kousků oblečení, přičemž nové zboží přidáváme každý den.

Přinášíme kousky, které jsou právě teď IN.  Sledujeme pro vás poslední trendy v londýnských ulicích a přinášíme je k vám. Nabízíme módu Ready to Wear.

Móda nás baví, jsme módní nadšenci, ladíme pro vás outfity, kombinujeme a hrajeme si, jak říká Stefano Gabbana: “ Móda je jako hra, nová pravidla s novou sezonou.“

 „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím: jak mi visí ve skříni.“  Carrie Bradshaw

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.