Linoryty-nastenky.cz

Získejte zpět až 10.5%

Vítejte v e shopu  LINORYTY- NÁSTĚNKY. Vyzkoušejte tradiční grafickou techniku, vytvořte svůj ORIGINÁL.Vyberte si linoryt s motivem nebo jen přířez v několika rozměrech. K dispozici jsou i nástroje na tvorbu  linorytu a barvy. Dejte zelenou novým designovým nástěnkám v několika zajímavých variantách , třeba i kruhu a hexagonu a vytvořte  si svou ORIGINÁLNÍ. Děti si zamilují nástěnku ve tvaru kočky nebo auta. Nástěnka na zakázku pro nás není problém. To vše z výhradně přírodních materiálů. Nebojte se experimentu a buďte jednoduše ORIGINÁLNÍ.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Linoryty-nastenky.cz

Cashback
10.5%

O obchodu Linoryty-nastenky.cz

E-shopy Bydlení - Nábytek Hobby


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.