KARE-shop.cz

Získejte zpět až 8.4%

Portál JENA-nabytek.cz je již od roku 1999 předním českým prodejcem kompletního sortimentu nábytku a bytových doplňků. Máme nejlepší ceny a zboží dodáme rychleji než ostatní, drtivá většina je připravena k okamžitému odeslání v našich skladech.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na KARE-shop.cz

Cashback
8.4%

O obchodu KARE-shop.cz

Značka KARE symbolizuje nápady týkající se designu a bytového vybavení, které jsou jedinečné, nekonformní a autentické – nikdy nejsou nudné, naopak jsou vždy plné fantazie a inspirace. Již od roku 1981 společnost KARE překvapuje své fanoušky a maloobchodní partnery po celém světě nesrovnatelnou a nevyčerpatelnou škálou nového nábytku, osvětlení a bytových doplňků, které vyjadřují intenzivní vášeň pro design. Patří mezi ně fascinující nápady z řemeslnických dílen a mírně bláznivé, ale jedinečné kusy nábytku pro vytvoření „wow“ efektu, nemluvě o láskyplně vyrobeném nábytku z masivního dřeva připomínající staré časy, jehož hodnota se používáním ještě zvyšuje.

KARE je na rozdíl od jiných značek úspěšná ve sledování ikonických stylů, přináší trendy a inovace v designu nábytku, a tím plní sny nadšencům do nábytku a bytového designu. Otevřete se spontánnosti a popusťte odvahu k inovacím s KARE! Naše trendy a tvůrčí fantazie převtělená do bytových doplňků jsou překvapivé, cenově dostupné a žádoucí jako životní styl. Potěšíme všechny, milovníky nekonvenčního a romantického ducha, divokosti a uvědomělosti, všechny ty, kteří jsou schopni jít za omezení a překážky, pokud jde o zařizování vlastního bydlení.

Inspirace – ne konvence

KARE je nekonvenční nábytkářská firma, která striktně odmítá průměrné a obyčejné koncepty, naopak strategicky operuje s citem pro trh a zajišťuje pokračující úspěch díky revolučním myšlenkám týkajících se výbavy bytu a zařízení. Jürgen Reiter a Peter Schönhofen jsou hlavním nábojem za tím vším. Právě oni založili společnost jako studenti, a jako vlastníci a manažeři zůstávají v čele společnosti i v současnosti – pracují s vášní, otevřeností k inovacím a svou práci berou jako osobní závazek. Jako mezinárodní dodavatel a generátor změn je KARE na trhu rychlejší, chytřejší a úspěšnější než ostatní společnosti.

Svět má styl – díky nám!

Se svými vlastními obchody v Německu a Rakousku, stovkami konceptů shop-in-
shopu a kolem 60 značkových partnerů, KARE inspiruje lidi všech věkových kategorií ve více než 40 zemích světa s nadšením pro individuální interiérové vybavení. V roce 2014 společnost otevírá KARE Kraftwerk – mezinárodní vlajkový obchod, který nabízí jedinečný lifestylový zážitek a nápady k interiérové výbavě budoucnosti v bývalé mnichovské elektrárně.

E-shopy Bydlení - Nábytek Dárky Hobby IT


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.