Kabelecky.cz

Získejte zpět až 4.2%

Kabelecky.cz je e-shop orientovaný na módní doplňky. Specializuje se na tašky, kabelky a batohy. Najdete zde světové značky jako Calvin Klein nebo David Jones. E-shop se snaží do ČR zavést hlavně značky evropské, které nejsou tolik známé, ale jsou neméně kvalitní. Příkladem může být Hexagona, Bugatti nebo Enrico Benetti. Na některé značky mají Kabelecky.cz výhradní právo dovozu, proto jejich výrobky v jiném obchodu nenajdete. I když sortiment je orientovaný hlavně na ženy, ze široké škály pánských tašek a aktovek si vyberou i muži.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Kabelecky.cz

Cashback
4.2%

O obchodu Kabelecky.cz

V současné době už za Kabelečkami stojí celý tým šikovných lidí, ale na začátku jsme byli jen dva. Dva mladí kluci, kteří chtěli prorazit a nabídnout na českém trhu něco, co tu ještě nebylo. Po zběžném průzkumu jsme zjistili, že i když tu sice funguje nějaký trh s kabelkami, opakují se pořád ty samé profláklé značky. 
Ty buď znamenaly vysoké ceny u silných jmen jako Louis Vuitton nebo naopak nízké ceny u o poznání méně kvalitních značek. Chyběl nám tu střední proud originálních a kvalitních značkových kabelek, u kterých neplatíte přemrštěné ceny za jméno. Začali jsme proto hledat na jiných evropských trzích jako je Německo nebo Francie.

CO U NÁS NAJDETE?

Nakonec jsme narazili na značky jako Hexagona, Monnari, Doca nebo Pierre Cardin, které jsme poté přinesli do našeho e-shopu. Některé z nich v České republice stále prodáváme výhradně jen my. Později se přidaly i známější značky jako Fiorelli, Mazzini, LS Fashion nebo David Jones a náš sortiment stále roste.
V Kabelečkách jsme se ale nespokojili jen s dámskými taškami, a tak po čase přibily i peněženky, pánské tašky, bižuterie a přípravky určené k péči a ochranně kožených výrobků.

KVALITA V PRVNÍ ŘADĚ

Kabelky a tašky, které nabízíme, jsou ve většině případů z pravé hovězí usně (zpracovaná kůže) nebo z velmi kvalitní ekokůže. Právě kvalita je hlavní prioritou u všech našich produktů. Hned na druhém místě je pro nás cena, kterou se snažíme co nejvíc krotit. Za podstatně méně peněz si tak u nás můžete pořídit tašky ve srovnatelné kvalitě s těmi největšími světovými značkami.

JSME TU PRO VÁS

Bez Vás by to samozřejmě nešlo, proto se snažíme si naše zákazníky maximálně hýčkat. Vedle množství elegantních tašek prvotřídní kvality a dalších doplňků se snažíme udržovat náš eshop co nejpřehlednější a nejpohodlnější pro Váš nákup.
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme pro Vás k dispozici na emailu, na naší Facebookové stránce nebo v chatovacím okénku v pravé dolní části obrazovky.

Oblečení a móda E-shopy Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.