GearBest.com

Získejte zpět až 7%

U nás asi nejrozšířenější obchod z Číny, ve kterém najdete vždy ty nejlepší ceny z veškerého sortimentu - mobilní telefony, elektronické přístroje, hračky, sportovní potřeby, domácí výrobky, oděvy a mnoho dalšího

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na GearBest.com

Cashback
7%

O obchodu GearBest.com

Nakupujte vše, o čem jste kdy snili s výhodou nákupu všeho sortimentu na jednom místě. GearBest.com je obrovská nákupní galerie, která Vám nabízí nepřeberné množství těch nejkvalitnějších produktů za ty nejlepší ceny. Hledat zde můžete i nejnovější technologické výrobky, které se aktuálně na trhu objevují s cenou, která je mnohonásbně nižší, než u našich lokálních českých obchodů.

Od chytrých telefonů přes akční kamery až k nejvýkonějším notebookům. Nebo by jste raději třeba lítací dron? Vše se zde nachází. Ale tím to nekončí, elektronikou to pouze začíná. Najdete zde i módní oblečení, doplňky do domácnosti a na Vaši zahradu a mnohem více. 

E-shopy Auto - Moto - Cyklo Bydlení - Nábytek Dárky Hobby Hračky Chovatelské potřeby Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Teleshopping +18 Děti Oblečení a móda Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky Mezinárodní obchody Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.